Vydala sa za neho kvôli peniazom. Po smrti svôjho manžela, však zistila krutú pravdu!

,,Ona je sním len pre prachy“ určite ste tieto slová už počuli. Peniaze a spoločenské postavenie majú veľkú spojitosť s tým, ako je človek, vo väčšine prípadov muž, vnímaný. Po mužovi s dobrým pracovným postom bol a vždy bude väčší „dopyt“.

Láska sa nedá vynútiť. Za peniaze si lásku nekúpiš. Lenže niektoré ženy sú také chamtivé, že majú radšej peniaze ako muža, ktorého si zobrali za muža. Muži sú niekedy zaslepení láskou, no v tomto príbehu zistíme, že láske nie je vždy slepá.  Marcel Amphoux mal 68 rokov. Jeho život bol skromný. Žil v dome, ktorý nemal elektrinu. Elektrina bola pre neho nepodstatná vec. Vlastnil niečo, čo ohúri každú ženu.

Žil v Alpách pri lyžiarskom stredisku. To, že jeho dom nemal elektrinu neznamenalo, že Marcel neočarí žiadnu ženu. Nebol problém ani to, že bol už v pokročilom veku. Sandrine Devillard mala 47 rokov, ktorej nevadili tieto veci. Povedzme si pravdu. Očaril ju skôr pozemok s domom ako samotný Marcel.

V roku 2010 sa Sandrine vybrala na dovolenku do hôr, kde sa stretla s Marcelom. Bol to pre ňu dokonalý muž. Muž s výnimočným domom. Dom, v ktorom bývala Marcelova rodina a takisto aj jeho priatelia bez toho, aby za poskytnuté bývanie platili.

Sandrine sa toto gesto nepáčilo, ale keďže si ho chcela pri sebe udržať hrala výbornú hru. Cítila, že ju ľudia v dome nemajú radi, pretože medzi nimi sa hovorilo, že je s ním pre peniaze. Marcel ľúbil Sandrine. Ich manželstvo spočívalo v tom, že on žil vo svojom dome a Sandrine v Paríži. Marcel nepomyslel na to, že by sa mohlo niečo stať.  Stalo sa. Marcel bol obeťou nehody, po ktorej ostal so zdravotnými problémami. Vinu dávali Sandrine, ktorá sa po nehode o svojho manžela nemala záujem starať.

Okolo Marcela sa pohybovali jeho susedia a rodina. Sandrine samozrejme prišla na pohreb, po ktorom mala príležitosť si privlastniť dom, v ktorom jej nebohý manžel žil. Prišlo jej vhodné vyhodiť všetkých nájomníkov. Totižto Marcel napísal list. V krátkosti tam stálo to, že jeho manželka doslova ostala na ocot. Nezdedila dom, po ktorom tak túžila. Súdila sa, ale ona súd prehrala a jej plány zlyhali.

Zdieľajte, komentujte a diskutujte o článku.

zdroj: facebook.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com