Vyberte si z obrázku stromček, ktorý Vás zaujme najviac a prečítajte si, čo hovorí o vašej osobnosti!

Nižšie nájdete obrázky 6 rôznych stromov. Vyberte si ten, ktorý Vás na prvý pohľad nadchol najviac, či už kvôli farbe alebo tvaru a prečítajte si, čo o Vás tento výber prezrádza. Sedí pridelený popis aj na Vás?

Strom č. 1: Zodpovednosť a pokoj
Ak ste si vybrali práve prvý strom, ste veľmi zodpovednou osobou. Zodpovednosť je Vašou najprirodzenejší vlastností, ale dokážete ju príjemne prepojiť aj s dávkou zmyslu pre humor. Presne táto kombinácia Vám pomáha zvládnuť akýkoľvek problém, ktorý je Vám hodená na ramená. Vašej charakteristickou vlastnosťou je tiež kľud. So svojimi priateľmi, kolegami či s rodinou máte veľmi dobré a vyrovnané vzťahy. Váš kľud sa však stáva negatívom, keď by ste pre niečo ešte mohli bojovať, ale Vy sa predčasne vzdáte.

Strom č. 2: Spolupráca a posudzovanie
Schopnosť spolupráce je jednou z Vašich najcharakteristickejších a najprirodzenejších vlastností. Ste veľmi trpezlivým človekom, ktorý si svojich blízkych kedykoľvek rád vypočuje. Druhým kedykoľvek radi pomôžete a urobíte pre nich všetko, čo je vo Vašich silách. To však môže byť niekedy aj negatívom, pretože tak mnohokrát strácate svoju autenticitu a viac sa staráte o dobro iných, než o to svoje.

Strom č. 3: Štedrosť a intelekt
Ste veľmi štedrým človekom a pomocnú ruku vždy podáte každému, kto o ňu požiada. Máte ojedinele vyvinutý intelekt, čo Vám v kombinácii s Vašou vytrvalosťou umožňuje vyriešiť aj tie najzávažnejšie problémy. Aj vďaka Vášmu intelektu ste niekedy schopný predvídať, čo sa stane, preto ste pri podnikaní ďalších krokov vždy veľmi opatrní.

Strom č. 4: Citlivosť a kreativita
Ste osobou, ktorá výrazne vyčnieva z akéhokoľvek davu, a to kvôli svojej kreativite, ktorú dokážete vložiť do všetkého, čo vo svojim živote robíte. Práve kreativita pomáha preklenúť všetky ťažkosti a vedie Vás k tomu, aby ste sa zameriavali len na tie dobré veci. Vaša citlivosť Vám zas neustále pripomína, že tvorivosť má vo Vašom živote nezastupiteľnú úlohu, a že je nevyhnutná pre splnenie všetkých Vašich cieľov.

Strom č. 5: Tvrdá práca a efektivita
Ak ste si vybrali práve tento strom, znamená to, že ste veľmi ťažko pracujúcim človekom – či už fyzicky alebo mentálne. Uvedomujete si však, že človek dosiahne úspech a splnenie svojich snov jedine tvrdou prácou, takže sa na ňu vôbec nesťažujem Všetko, čo robíte, robíte veľmi efektívne, takže bez problémov dosahujete každého jedného cieľa, ktorý si stanovíte.

Strom č. 6: Predstavivosť a precíznosť
Ste veľmi dynamickým človekom, a to najmä vtedy, keď ide o Vašu prácu. Nikdy si nevolíte tú najjednoduchšiu a najpohodlnejšiu cestu, pretože viete, že každá cesta za úspechom je kľukatá. Oveľa radšej sa budete „brodiť“ cestou, ktorá síce ešte vôbec nie je vyšliapaná, ale pre Vás je o to krajšie. Je možné, že spojenie Vašej jedinečné predstavivosti a precíznosti Vám raz prinesie úspech a slávu, ktoré si zaslúžite.

Tak čo, sedí to na Vás?

zdroj: prosvet.cz / pexels.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com