Vyberte si postavu z obrázku, ktorá ma podľa vás najmenej rokov. Pozrite, čo to prezrádza na vašu osobnosť!

Vaše zadanie je jednoduché, pozrite sa na obrázok pod textom a na základe svojich pocitov odpovedzte na otázku, ktorá postavička má najmenej rokov? Ďalej v článku sa dozviete, čo o vás táto voľba napovedá.

Tak, ktorá postavička, je tá najmladšia?

Postavička číslo 1:
Aj vy prislúchate k 35% ľuďom, pre ktorých najmladšia osoba bola prvá. Z toho vyplýva, že pre vás je príznačná  intuícia, podľa druhých je to práve to slovo, ktoré vás vystihuje. To vám umožňuje, že sa viete rozhodnúť a hlavne čas, kedy je to rozhodnutie najlepšie spraviť. Vaša intuícia je silná zbraň, pomáha vám predchádzať omylom.

Akou si vašou „slabinou“ môže byť skutočnosť, že všetko si nechávate prejsť hlavou a niekedy až příliš zbytočne dlho. Ste akýsi  „vševedko“,ktorý má rád odpoveď na každú otázku. Netrápte sa a berte život s ľahkosťou.

Postavička číslo 2:
Touto voľbou ste sa priradili k 40% ľuďom, ktorí si ju vybrali tiež. Slová, ktoré sú pre vás ako ušité „ stály učeň“ , od nepamäti vás zaujíma všetko nové, niet väčšieho potešenia pre vás ako učenie sa nových vecí. Pre vaše vysnívané plány a sny ste ochotný odmietnúť akékoľvek ľahšie dosiahnuteľné ciele.

Nie ste typ človeka, ktorý by potreboval poznornoť ostatných. Na vonok možno pôsobíte drsno a neprístupne, ale vaši najbližši vedia, že opak je pravdou. Pre svojich blízskych máte srdce vždy otvorené. Myslenie máte racionálne a vyrovnané. Žiadne zbrklosti. Rozum, srdiečko, pocity a inštinkt vám dávajú schopnosti byť bystrým človekom.

Postavička číslo 3:
Pre vybraný obrázok číslo 3 sa rozhodlo najmenšie percento ľudí, a to len 25%. Opísať  vás len jedným jediným slovom a to výstižným je celkom ľahké! Citlivosť! To je to slovo, ktoré sprevádza váš život. Veci riešite s chladnou hlavou. Všetko si necháte poriadne uležať. Potrebujete dostatok času. Čo vás privedie vždy k rozvážnému riešeniu. Snažíte sa spojiť rozum s citom.

Máte veľa kamarátov a nemáte problém nadviazať nové známosti. Možno sa vám to ani nezdá, ale vyžarujete pokoj a to oceňuje mnoho ľudí.  Ste nenútený a uvoľnenosť seba a okolia je prirodzená. Vaším vyžarovaním hravo pôsobíte presvedčivo. Veľké plus sú vaše vedomosti zo všetkých sfér.

zdroj: psych2go.net

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com