Vyberte si kľúč na fotke, ktorý Vás zaujme najviac a prečítajte si, čo prezrádza o vašej osobnosti!

Tento osobnostné test síce nemá žiadny vedecký základ, ale prezradí Vám toho veľa. Dajte na prvý dojem a vyberte si jeden z kľúčov. Je to všetko len o Vašom podvedomí, ale verte či nie, bude to na Vás presne pasovať. Pozrite sa pozorne na nasledujúci obrázok a vyberte ten kľúč, o ktorom si myslíte, že k Vám jednoducho patrí. Potom len nasledujte číslo kľúče, ktoré ste si zvolili a dočítate sa viac.

Kľúč 1
Ktorý kľúč ste si vybrali? Viac o svojej osobnosti sa dočítate pod jednotlivými číslami kľúčov.

Kľúč 2
Vybrali ste si ten najjednoduchší a najbežnejší kľúč zo všetkých. Napriek tomu sa ním dajú otvárať bežné zámky. Znamená to, že ste človek s racionálnym myslením. V rôznych situáciách sa správate veľmi odhodlane a premýšľate skôr analyticky. Dokážete však byť aj jemní, nežní a tiež zraniteľní.

Kľúč 3
Vybrali ste si kľúč, ktorý je veľmi spoľahlivý. Tento kľúč dokáže otvoriť každý zámok. Znamená to, že vyžarujete veľké charizmu a ste inovatívne a kreatívne. Vaša osobnosť je veľmi silná a prelúskate sa cez akýkoľvek problém. Nie je pre Vás problém dosiahnuť určených cieľov a každý sa na Vás môže vo všetkom spoľahnúť.

Kľúč 4
Vybrali ste si ten najšpecifickejšie kľúč. To znamená, že ste osoba, ktorá verí v seba samého. Aj preto ste si vybrali tento kľúč. Nemáte dôvod riskovať, pretože ste zdravo sebavedomý. Časť kľúče, ktorá otvára zámok, je veľmi špecifická, čo znamená, že ste veľmi racionálny človek, rozhodný za každých okolností, ktorý sa nebojí urobiť rozhodnutie v krátkom čase. Sám ste tvorcom kreatívnych nápadov, ale podobným sa nikdy nebránite. Vždy viete, čo chcete a tiež toho vždy aj dosiahnete.

Kľúč 5
Vybrali ste si kľúč, ktorý nápadne pripomína tvar štvorlístka. Všimli ste si? Znamená to, že ste veselá a optimistická povaha, ktorá má ale niekedy sklony k flegmatizmu. Buďte však opatrní. Pokiaľ Vás Vaša flegmatická povaha ovládne, môžete niekedy vyvolávať aj zbytočné konflikty.

Kľúč 6
Vybrali ste si kľúč, ktorého časti sú veľmi spletité a majú celkom komplikovaný tvar. Takéto kľúče môžete nájsť v niektorých rozprávkach pre deti. Znamená to, že často zjete a ste tzv. Rojko v ríši snov. Vaša osobnosť je však veľmi krotká a kreatívne zároveň. Niekedy ste precitlivený a veľa vecí Vás dojíma. Tiež až príliš často zažívate pocit, že Vám ostatní nerozumie.

Kľúč 7
Vybrali ste si klasický kľúč. To znamená, že všetky Vaše rozhodnutie majú racionálne korene. Máte veľký zmysel pre humor a radi sa smejete. Keď niečo robíte, robíte to veľmi sústredene. Tiež máte svoje hranice, svoju komfortnú zónu, za ktorú keď sa dostanete, mierne Znervózniete. Ste veľmi lojálni človek a spravodlivosť pre Vás znamená všetko. To isté vyžadujete i od ostatných.

zdroj: prosvet.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com