Všetky ženy neznášajú takéto správanie na mužoch! Bod číslo 6 robí každý chlap!

Všetky ženy snívajú o nájdení svojho pána dokonalého. Každá z nich má svoje vlastné požiadavky a chuť, takže je ťažké opísať nejakú všeobecnú charakteristiku, no existujú „temné“ chvíle v správaní muža, ktoré dráždia takmer všetky ženy. Niekedy sa proste dívate na muža a neviete, či sa máte smiať alebo plakať. Čo na mužoch nemáte rady? Poďme sa na to pozrieť.

1. Som taký, aký som. Nebudem sa meniť.
Existuje typ mužov, ktorí neznášajú kritiku a dobre mierené rady, ktoré im môžu pomôcť. Zmeny sú potrebné pre každého človeka, pretože náš osobný rast od toho závisí. Ak stále žijete so zvyškami minulosti a nechcete urobiť zmenu vo svojom živote, ženy vás hneď zo života vyradia.

2. Všetko na tomto svete je nespravodlivé:
Dlho známa pravda. To však neznamená, že človek musí neustále kričať a urážať úspešných ľudí, zakrývať svoje zlyhania rečami o sprisahaniach a nespravodlivosti. Keď sa niektoré ženy vydajú, na krku začnú nosiť nielen náhrdelník ale aj svojho manžela. A to nepoteší žiadnu.

3. Moja mama…
Je jasné, že váš milovaný má rešpektovať svojich rodičov. No nemali by sa snažiť vás pretvoriť na obraz ich matky. Taktiež je neprípustné, ak ju neustále počúvajú a s prvým problémom, ktorý sa im vyskytne v ceste utekajú za ňou. Ak ste ešte nevyrástli, potom seďte pri vašej mame a nepokúšajte sa nadviazať vzťahy. Musíte jasne pochopiť, akú úlohu má vaša matka v živote a kto je teraz vašou najobľúbenejšou ženou.

4. Prečo by som nemohol nosiť jedno tričko dva týždne?
Neporiadnosť hnevá všetkých. Staré oblečenie, nepríjemný zápach, škvrny, špinavé topánky, neoholená mastná brada… Zoznam pokračuje ďalej, no všetko je rovnako hrozné.

5. Dal som ti peniaze na nové šaty a výdavok je kde?
Chamtivosť človeka je občas strašná. Nikdy si neberte za manžela muža, ktorí počíta každý cent. Nikomu by sa nepáčilo žiť v takomto vzťahu.

6. Toto je práca ženy:
Existuje kategória mužov, ktorí narábajú so ženami ako s otrokmi. Nikdy nepomôžu pri prácach okolo domu ani pri výchove dieťaťa, pretože vraj ide o „ženskú“ prácu. Dobre, ak je muž živiteľom rodiny, potom sa unaví viac, ako ona. Lenže ak je to ten typ, čo stále sedí na gauči a sleduje futbal, pije pivo v krčme s kamarátmi a žena musí namiesto neho robiť, čiže je potom  unavená, je to veľmi zlé. Takéto vzťahy nikdy nevydržia.

7. Čo ti šibe, aká plešina?
Telo každého z nás je iné. Niekto má bohatú hrivu v 60.-tke a niekto má plešinu už v 30.-tke. Nesnažte sa však vytvoriť objem z troch vlasov na hlave, alebo skryť plešinu tak, že na ňu ešte viac upozorníte. Je lepšie jednoducho sa dať úplne vystrihať, alebo nosiť plešinu so zdvihnutou hlavou. To sa mimochodom páči veľa ženám.

8. Na tvojom mieste ľudia snívajú o stovkách!
Sebaúcta je samozrejme dobrá, no všetko s mierou. Nikto z nás nie je nenahraditeľný a vždy tu bude niekto lepší ako ste vy. Takže sa naučte dobre chovať k ženám a oceňte tú, ktorá robí váš život najšťastnejším.

9. Áno, sľúbil som ti to, no…
Keď vám niečo muž sľúbi, musí to dodržať. Dávajte si pozor na takých, ktorí vám nasľubujú, no potom sa už iba ospravedlňujú rôznymi výhovorkami, a robia to tak zakaždým. Muži, nerozprávajte ženám rozprávky, lebo raz ju oklamete, bude sklamaná a nebude vám veriť.

10. Niečo si mi sľúbila.
Niekedy príde manžel z práce a hneď sa opýta, kde je večera, no ani si nevšimne, že jeho žena je chorá alebo má niečo dôležité na práci. Hneď sa nahnevá, čo je zle, pretože by mal rešpektovať jej koníčky a nesnažiť sa len o to, aby bol spokojný on. Nepozornosť je hlavným nepriateľom všetkých vzťahov.

Nikto nie je dokonalý, no každý z nás by mal na sebe zapracovať. Mnoho mužov viní ženy za ich zlyhania, vraj ich nedokázali veľmi motivovať.

Súhlasíte s týmito bodmi? Nezabudnite zdieľať tento zaujímavý článok so svojimi priateľmi.

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com