Všetko chce ten správny čas a správne miesto: Vyššie sily možno pracujú pomaly, ale výsledok príde určite!

Otázka viery tu vždy bola a aj bude. Pre mnohým je veriť ťažké, predsa len vo viere ide o to, že život, sny, či nádeje zverujete niekomu inému bez toho, aby ste vedeli, či sa tieto prania aj skutočne vyplnia. S vierou môže prísť aj strach a nekonečno možností čo ak. Patria k nej samozrejme aj pochybnosti.

Negatívne myšlienky môžu jedného ovplyvňovať veľmi, inému sa zas vkradnú do mysle len zriedkakedy. No to ešte neznamená, že ani v zlých časoch netreba dúfať v to dobré. Boh zakaždým nájde cestičky, ako splniť aj tie najtajnejšie túžby.

Samozrejme, nie vždy to ide ľahko. Tak ako všetky vzácne veci v živote aj toto chce čas. Nie nadarmo sa hovorí, že trpezlivosť ruže prináša. A tak je to aj v tomto prípade. Niektoré želania potrebujú aj roky na to, aby sa vyplnili. Boh vie, kedy je človek naozaj pripravený na to, aby dostal čo chce.

Často sa stáva, že ľudia nepoznajú pravú hodnotu vecí. Bolo by skvelé keby stačilo ukázať prstom a všetko by prišlo na zlatom podnose. No mať všetko niekedy znamená nemať vlastne vôbec nič. Občas, bohužiaľ, platí, že nemať je obrovskou výhrou a Boh vie, čo je pre každého najlepšie. Preto treba veriť, že tie správne veci si nájdu cestu v správny čas.

Ďalším faktom, ktorý sa nachádza v Božom pláne je, že akceptovať prekážky je nevyhnutné. V živote nikdy nič nejde ľahko a úskalia, ktoré je nutné prekonávať každý deň, sú niečo čo sa nedá len tak obísť. Osobnosť človeka formuje všetko, čo sa ho dotýka priamo, či nepriamo. Aj to zlé je na niečo dobré.

A všetko sa deje z nejakého dôvodu. Niekto si možno musí počkať na šťastie dlhšie, no to neznamená, že nepríde vôbec. Boh má plán pre všetkých, keď svoje problémy zveríte jemu určite sa o ne postará. Nebude to síce hneď, ale riešenie sa dostaví zaručene.

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com