Vražedné besnenie v Košiciach: Syn dobodal svojho otčima desiatimi ranami!

Polícia vyšetruje násilnú smrť 61-ročného muža, ku ktorej došlo v sobotu (3. 4.) vo večerných hodinách v košickej mestskej časti Dargovských hrdinov. Muž na mieste podľahol niekoľkým bodným zraneniam, informovala v nedeľu košická krajská policajná hovorkyňa Lenka Ivanová.

Obhliadajúci lekár nevylúčil cudzie zavinenie a bolo nariadené vykonanie pitvy. „Policajti na mieste zadržali jednu podozrivú osobu, ktorá bola po vykonaní nevyhnutných prvotných procesných úkonov umiestnená do cely policajného zaistenia,“ uviedla hovorkyňa.

Podľa informácií portálu tvnoviny.skmuža mal desiatimi ranami dobodať jeho nevlastný syn. Ten žije v jednej domácnosti aj so svojou matkou a otčimom. Susedia tvrdia, že rodina si zvykla vypiť a pred incidentom počuli krik a hádky.

Obhliadajúci lekár nevylúčil cudzie zavinenie a bola nariadená pitva. Polícia potvrdila, že zadržali jednu podozrivú osobu.

Krajský policajný vyšetrovateľ v súvislosti s udalosťou začal trestné stíhanie pre trestný čin vraždy. „Vzhľadom na naďalej prebiehajúce procesné úkony a vyšetrovanie bližšie informácie v tejto chvíli poskytovať nebudeme. Urobíme tak hneď, ako to situácia vo vyšetrovaní dovolí,“ dodala Ivanová.

zdroj: TASR,  Foto: facebook.com/KRPZTT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com