Vraždil v mene Satana! Mladý muž (19) brutálne dobodal dve sestry!

V parku sa našli telá dvoch sestier (†27 a †46). Boli dobodané na smrť. Polícia obvinila z brutálnej vraždy mladíka Danyala Husseina (19), ktorý údajne vraždil kvôli „dohode s démonom“, podľa ktorej musel každých šesť mesiacov obetovať šesť žien, aby vyhral jackpot.

Mladík Danyal Husajn zavraždil obe sestry obzvlášť krutým spôsobom. Boli v Anglicku a užívali si koniec protiepidemických opatrení v londýnskom parku, kde popíjali a tancovali. Keď väčšina účastníkov opustila park, ženy sa rozhodli zostať na mieste. Bol tam však aj 19-ročný Husajn.

Podľa denníka Daily Mail prisľúbil obetovať obe sestry Satanovi. Údajne preto, aby mu pomohol vyhrať peniaze v lotérii. Obe sestry zabil viacerými bodnými ranami. Jedna zo sestier, Nicole Smallmanová, bola podľa obžaloby bodnutá dvadsaťosemkrát, pričom smrteľné rany mala najmä v pľúcach. Na jej rukách boli stopy, že Nicole sa pokúšala vzdorovať šialenému vrahovi.

Smallmanovú našli mŕtvu v blízkosti jej sestry Biby, ktorú Husajn zavraždil podobne brutálnym spôsobom.

Doktor Robert Chapman zistil, že jedna rana na hrudníku bola spôsobená takou silou, že prenikla cez hrudnú kosť, ale na rukách alebo zápästiach obete neboli žiadne obranné rany.

Husajn vraj „uzavrel dohodu s diablom“. Dohoda znela, že ak mladý muž zabije šesť žien počas šiestich mesiacov, Satan mu pomôže vyhrať v lotérii. Po tomto čine Husajn odvliekol obe sestry do neďalekého kríka, kde ich neskôr našiel mŕtve jeden z ich priateľov.

„Telá Biby Henryovej a Nicole Smallmanovej ležali na boku. Ich končatiny boli prepletené, obaja boli opakovane bodnutí a zrejme mŕtvi. Vrah ich telá ťahal cez trávu do živého plota,“ povedal jeden z policajtov.

Priateľ oboch sestier našiel na mieste činu aj nôž, ktorý si Hussein kúpil pred zločinom. Napriek tomu mladík súdu povedal, že na mieste činu nikdy nebol a svoju vinu poprel. Rozsudok nad diabolským vrahom zatiaľ nebol vynesený.

 

zdroj: dailymail.co.uk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com