Vodič autobusu sa ponáhľa zachrániť život malého chlapca. Kamera zaznamenáva šokujúce zábery!

Vodič autobusu sa snaží zachrániť dieťa, ktoré sa zadusilo mincou. Kamera nainštalovaná v autobuse zaznamenala skutočné okamihy hrôzy.

Mnohí z nás absolvovali kurz prvej pomoci. Našťastie, len málo z nás si bude musieť tieto zručnosti vyskúšať v praxi. Treba však mať na pamäti, že to môže byť vždy potrebné.

Ginger Maxvilleová je učiteľkou na mannfordských štátnych školách a zároveň vodičkou autobusu. V jednom momente si všimla 5-ročného chlapca, ktorý sa rozplakal.

Ako priznala v rozhovore pre ABC, Ginger si najprv myslela, že chlapec len šaškuje. Ale už po chvíli si uvedomila vážnosť situácie.

Na záberoch je vidieť, ako Ginger vykonáva Heimlichov manéver – chvat, ktorý spočíva v stlačení bránice dusiaceho sa človeka, aby sa z dýchacích ciest odstránil cudzí predmet.

Chlapec sa dusil mincou. Chlapca zachránil vodič autobusu. Na zázname je počuť, ako Ginger hovorí, že má mincu, a potom chlapca napomína, aby to už nikdy nerobil.

Ginger Maxville ukázala chladnokrvnosť presne vtedy, keď si to situácia vyžadovala. Vďaka jej rýchlej reakcii nie je chlapcov život v ohrození. Veľký potlesk!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com