Vlastnosti žien podľa znamenia zverokruhu. Prvé miesto bude prekvapením pre každého z vás

Kto je najlepší ženou a manželkou vo vesmíre? Odpoveď je jasná, ale predsa. Pozrime sa, čo nám povedia hviezdy. Zistili sme, ktorá žena je najlepšie podľa zverokruhu a od ktorej by ste mali dať ruky preč.

Ženy podľa znamenia zverokruhu:
Škorpión
Sakramentsky krásna, šialene atraktívne a veľmi inteligentná žena. Škorpión je najhoršie ženou na svete. Veď muž, ktorý sa ožení s touto ženou, sa v skutočnosti predáva do otroctva. Niet pochýb, slúžiť tak vzácne dáme čestne a s potešením, ale ak si budete zvykať na jej zložitý charakter, budete mať plešinu, erektilnej dysfunkcii a dôchodok.

Ryby
Oženiť sa s Rybou – to je ako mať mačiatko. Ryby sú nadpozemské a atraktívne bytosti. Pokiaľ bude mať žena dobrú náladu, budete ju môcť pevne stlačiť. Ale podľa nejakej záhadnej príčiny, zástupcovia silnejšieho pohlavia padajú do fanatickej závislosti na tomto znamení zverokruhu. Aj keď sa nejakému odvážlivci podarí vyslobodiť sa zo škár Ryby, jeho život stratí zmysel a bude prázdny.

Lev
Najodvážnejší idú do boja so Levov. Levica je ako drahá vitrína, má tie najkrajšie ozdoby, tie najúžasnejšie automobily, proste má všetkého veľa. Všetko záleží na chuti tohto dravca. Teoreticky, rozvod s Levom možný je, ale po rozvode sa tieto ženy stanú nudnými a bledými kópiami.

Strelec
Žena satana. Všetko, čo potrebuje, je vaša nesmrteľná duša. Ako žena povie, tak bude a vo všetkom. Ak sa odvážite vzoprieť – budete sa škvariť v horúcom pekle.

Blíženci
Najnebezpečnejší druh ženy. Ona vie, aký je jej manžel v skutočnosti. Nič pred ňou neschováte, a ani sa o to nepokúšajte. Jej jastrabiemu oku nič neunikne.

Baran
Veľmi zaujímavý druh ženy. Ona je to najlepšie, čo mohlo muža stretnúť a je o tom presvedčená na 100%. Bojovať bude do posledných síl, ale muža prevychová.

Váhy
Zručná kuchárka, krásavice, výborná milenka – áno, to je žena Váha. Ako sen, že? Ale len vtedy, keď je jej Veličenstvo v dobrej nálade. Všetok ostatný voľný čas venujú škandálom, záchvatom hnevu a nekonečnému požieranie nervov.

Panna
Žena Panna je dokonalý spoločník, výborný priateľ a kolega. Je presvedčená o tom, že jej partner má hľadieť len jedným smerom, a to tým, ktorým ona sama určí. Rovnako bude vodcom svorky. Formálne budete vodcom vy, ale Panna prevezme všetky vaše úlohy. Pokiaľ na odpoveď, či si vás vezme za muža, počujete „rozmyslím si“ – rýchlo utečte.

Býk
S takou ženou sa môžete oženiť iba vtedy, ak ste veľmi zábavný a nie príliš bohatý hlupák. Ona neustúpi, pokiaľ z vás nevyrastie úspešný muž, hoci radosť sa z vás niekde vyparí. Ale ak si myslíte, že na takú ženu máte, tak choďte do toho.

Kozorožec
Ideálny muž musí byť manželom ideálnej ženy. Pri výbere partnera sa Kozorožci orientujú podľa zisku a prospechu, ale nie podľa lásky. A ak si vás už táto žena vybrala, tak budete šťastný do konca života. Pravda, ak to nepokazíte …

Vodnár
Čestné druhé miesto patrí Vodnárom. Večne mladá usmievavá, vzdušná a nežná – taká je žena v znamení Vodnára – sen pre každého muža. Avšak budete musieť vynaložiť veľké úsilie, a nebude to ľahké, pokiaľ ju presvedčíte o manželstve. Určite to nebude ľahká úloha.

Rak
Rodina je pre Raka všetkým. Na túto mladú ženu by bolo hriechom sa sťažovať. Je aj múdra, i krásna, aj sa vie dokonale postarať o domácnosť i zbožňuje manželovo príbuzných. Je to ako sen, že? Veď rodina je to najdôležitejšie. Takže sa neodváži zanedbávať rodinné povinnosti, inak vás čaká spravodlivý trest. A neľutujte, že ste sa neoženil s Pannou. To veru nemusíte …

Tento horoskop je skôr vtipný a nemusíte ho brať tak vážne. Hoci, na každom žarte je niečo pravdy. Alebo nie?

zdroj: electropiknik.cz / pexels.com

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com