Viezla svoje deti do tábora, netušiac, že jediná textová správa môže ukončiť jej život!

Zoznámte sa s rodinou Schmidtových. Na fotografii vidíte 29-ročnú Lindey, jej manžela a troch synov: 6-ročného, 4-ročného a 1,5-ročného.

Minulý pondelok o 8:30 vzala svojich synov do letného tábora. Bol to krásny deň a rodina sa nevedela dočkať nových dobrodružstiev.

Žiaľ, idylka netrvala dlho. Išla po hlavnej ceste, keď ju z boku zrazil vodič, ktorý sa hral s mobilným telefónom a nezastavil, aby jej dal prednosť. Náraz bol taký silný, že auto sa niekoľkokrát prevrátilo na strechu a skončilo ďaleko od cesty.

Tehotná žena a jej 1,5-ročný syn Kaleb zahynuli na mieste nehody. Starších chlapcov previezli do nemocnice v kritickom stave. 6-ročný chlapec je v kóme a 4-ročný Weston zomrel v nemocnici deň po nehode. Nižšie si môžete pozrieť fotografie z miesta nehody.

25-ročný vodič, ktorý nehodu spôsobil, vyviazol len so zlomenou rukou. Polícia zistila, že muž pred nehodou čítal textovú správu a nedal žene prednosť v jazde. Jeho nepozornosť zničila celú rodinu. Pre porovnanie – auto muža nižšie.

Žiaľ, mnohí ľudia si neuvedomujú riziká používania telefónu počas jazdy. Vždy tvrdia, že majú prirodzený reflex, ak sa niečo stane, že to robia stále a nikdy sa im nič nestalo. Sme si istí, že tento muž si myslel to isté…

Zdieľajte tento príbeh – nech si ho prečíta čo najviac ľudí. Možno to niekomu otvorí oči. Môže to niekomu zachrániť život!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com