Viete si predstaviť život bez rúk? Matka a syn žijú plnohodnotný život napriek ťažkému postihnutiu!

Umyť riad, uvariť večeru, umyť si zuby, hrať hry a ísť na taekwondo. Bežné činnosti, ktoré vykonávajú milióny matiek a detí na celom svete. Možno si poviete, že nič výnimočné, a bola by to pravda, keby matke Linde a jej synovi Timmymu nechýbali od narodenia obe horné končatiny. A predsa sa tým nenechajú obmedzovať a žijú naplno, možno viac ako ostatní!

Pre väčšinu žien sú domáce práce otravnou záležitosťou, ktorá sa jednoducho musí urobiť. Pre Lindu je to však každodenná výzva. Genetická vada spôsobila, že sa narodila bez rúk. Toto postihnutie jej však neubralo na optimizme a chuti do života!

Linda vyrastala v Chicagu s rodičmi a štyrmi mladšími súrodencami. Jej postihnutie bolo pre rodičov veľkým prekvapením, ale nikdy sa k nej nesprávali inak ako k jej zdravým súrodencom. „Moji rodičia boli úplne normálni a viedli ma k tomu, aby som sa o seba dokázal čo najlepšie postarať.“ Tento prístup bol jednoznačne správny a naučil Lindu, aby sa nespoliehala na nikoho iného.

Možno sa čudujete, prečo nepoužíva protézy. „Neboli pohodlné,“ vysvetľuje Linda. „Namiesto toho, aby som mala protézu, ktorá ma obmedzovala a bolela, som sa v 12 rokoch rozhodla, že radšej budem bez nej. A dodnes svoje rozhodnutie neľutujem,“ hovorí Linda pevne. Pridajte sa k nám dnes a prečítajte si príbeh, ktorý je určite motiváciou pre každého!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com