Viete po akej farbe túži čoraz viac žien? Novým hitom sa stala škandinávská biela

Novodobé výstrelky vlasov presahujú naozaj širokú škálu a vytvoriť akýkoľvek odtieň už dávno nie je absolútne žiadny problém. Dievčatám, ale ani chalanom sa vo farbe vlasov medze naozaj nekladú. Je jedno, či túžia po bláznivej ružovej, fialovej alebo havranej čiernej. Zväčša platí pravidlo, že blondínky by chceli byť brunetkami a zas naopak.

V poslednom čase sa však vyhľadávajú čoraz netradičnejšie odtiene vlasov a sivá to už dávno nie je. Tentoraz ide o bielu. Škandinávska biela je hit, ktorý k tomuto letu určite patrí. Ide o skutočne lesklú bielu, ktorá zaujme každého.

Známy kaderník Daniel Tetra, ktorý premeny vlasov zverejňuje na sociálnych sieťach, prezradil, čo všetko takáto radikálna zmena vlasov obsahuje. Dámy, ktoré očarí táto farby a rozhodnú sa ju vyskúšať, sa môžu pripraviť na niekoľko dlhých sedení u kaderníka.

Ten, totiž musí dostať vlasy do stavu, v ktorom budú takéhoto zásahu schopné. Samozrejme, počet návštev sa zvyšuje aj v prípade, že vlasy máte tmavé.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Platinum Hair Daddy (@hairlikeaboss)

Čím sú totiž tmavšie tým horšie sa prechádza na odtieň, ktorý je pravým opakom tej pôvodnej. Nie vždy je aj takáto zmena vhodná, pretože ňou riskujete zdravie svojich vlasov. Treba vziať do úvahy aj tón pleti. Nie každému by sa takéto vlasy mohli hodiť a namiesto vytvorenia želaného efektu by vznikla katastrofa.

Táto chladná farba pôsobí očarujúco a dievčatá s ňou vyzerajú ako rozprávkové bytosti. Tejto farbe neodolala ani speváčka Lady Gaga. Chloe Kardashian sa pre škandinávsku platinovú rozhodla tiež.

zdroj: allure.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com