Viete, ktoré znamenie má najväčší sklon k nevere? Možno zostanete prekvapení…

Či už tomu veríte alebo nie, mnohí horoskopom a vo všeobecnosti charakteristike znamení zverokruhu, pripisujú istý význam. Podľa niektorých môže znamenie ovplyvniť aj to, ako sa správame v partnerstve. Práve nevera má byť niektorým z nás vďaka znameniu, v ktorom sme sa narodili, bližšia, než ostatným. A ktoré znamenia to teda sú?

Baran:
Napriek tomu, že barani sú pomerne žiarliví, sú to práve oni kto partnerov strieda najčastejšie. Na druhej strane len veľmi ťažko dokážu prekonať to, ak podvedie niekto ich.

Blíženci:
O blížencoch sa hovorí, že sú to ľudia dvoch tvárí. Určite teda nezapadajú medzi ostaných, hlavne svojimi, niekedy dosť nekonvenčnými, názormi. To sa týka aj nevery. Dokážu byť totiž úplne bez výčitiek v paralelných vzťahoch a im to nepríde vôbec zvláštne.

Lev:
Lev síce nepatrí medzi znamenia, ktoré by boli tie nevernejšie, je však rád obletovaný. Občas to teda môže byť silnejšie ako jeho zásady a predsalen tej nevere podľahne.

Strelec:
Strelci sú odjakživa prelietaví. Vážne vzťahy veľmi nevyhľadávajú a majú skôr radi flirtovanie ako samotný sex.

Ryby:
Ak je muž narodený v znamení rýb a je vo vzťahu spokojný a uspokojený, nie je sa čoho báť. Akonáhle mu však vzťah neposkytuje všetko, čo potrebuje, nevera mu nerobí najmenší problém.

ZDROJ: jenzeny.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com