Viete, aká je najlepšia farba pre váš domov podľa znamenia, v ktorom ste sa narodili? Pozrite sa…

Nikdy sa mi nepáčili zelené steny. Pamätám si, že na hodinách chémie som cítila nepríjemne, toxická omietka ma privádzala do stavu strnulosti, za 15 minút po začatí hodiny sa mi nič nechcelo. Ako sa ukázalo, nebola to len detská fantázia. Akú farbu má miestnosť, sa odráža na našej nálade …

Každé znamenie zverokruhu je iné. Budete prekvapení, ale farba interiéru veľmi ovplyvňuje naše zdravie a vnímanie sveta. Farby by sme mali vyberať zodpovedne. Existuje možnosť, vybrať si farbu podľa dátumu narodenia, podľa znamenia zverokruhu.

Farby podľa zverokruhu:
Baran – ružová
Mnohí si myslia, že ružová farba je infantilné, frivolná. Ale hviezdy poukazujú na jej jedinečnosť! Teplo, komfort, svetlo – toto všetko v odtieňoch ružovej

Pre dynamické a spoločenské Baranov sa stane táto farba záchranou od všednosti v akejkoľvek forme, zahreje a podporí. Takže Barani sa budú príjemne cítiť aj v interiéri oranžových a zlatých tónov.

Býk – čierna
Tvrdohlavosť Býka je obľúbená téma pri rozhovoroch. V skutočnosti títo statoční a rozhodní ľudia jednoducho majú jasný životný postoj, ktorý budú brániť až do konca.

Čierny interiér je ideálna pre obydlia Býka, hoci si môže dovoliť taký luxus v obývacej izbe. Hnedá a béžová pomôžu vyrovnať náladu niektorým predstaviteľom tohto znamenia.

Blíženci – žltá
Pre Blíženca je farba stien v interiéri veľmi dôležitá. Premenlivý, vyzývavé, títo ľudia nepoznajú pokoji … Slnečné farby sú pre Blížencov ideálne, aktívnych a energických. Pridaním bledomodré, nebeské farby, a Blížencom bude príjemne v takomto dome vždy.

Rak – bledomodrá
Raci sa považujú za notorických peciválov a tak je pre nich najideálnejšie paleta bledomodrých odtieňov. Delikátna odtiene modrej, svetlo fialovej a šedej – to sú tie správne farby pre dušu Raka.

Lev – fialová
Zdá sa, že Lev môže inšpirovať kohokoľvek, nakaziť svojou láskou k životu a kráľovskú náladou. Fialová farba pomôže vytvoriť v dome úžasnú atmosféru, ktorá je tak dôležitá pre Levov.

Panna – krémová
Smotanové, krémové a béžové odtiene pomôžu Panne cítiť sa v bezpečí, vo svojom svete, kde je všetko tak, ako má byť. Všetky svetlé odtiene Pannu zacelí, dajú do duše pokoj, obdarujú silou.

Váhy – zelená
Zelená farba je farbou harmónie. Preto je tak potrebná pre Váhy. Smaragdovej odtiene, farby mladé trávy, farby svieža mokré zelene … Steny a nábytok v týchto tónoch zmení život Váh k lepšiemu.

Škorpión – červená
Škorpióni – ľudia s vyvinutou intuíciou, zmyselní a vášniví. Škorpiónov dobre ovplyvňujú červené a fialové odtiene v interiéri. Tiež oranžová a čierna navodí priaznivú atmosféru pre Škorpiónov.

Strelec – čokoládová
Táto farba nenechá Strelca ľahostajnými. Čokoládovo – hnedé odtiene prispievajú k filozofickej nálade, ktorej sú Strelci často vystavení. Tiež týmto nepokojným snílkom pomôžu modrej a zelenej farby v miestnostiach, kde trávia veľa času.

Kozorožec – šedá
Neutrálne farby pomôžu Kozorožcom byť silnejšími, vyberanými a disciplinovanými. Tiež môžeme pridať trochu modrej. Kozorožce milujú všetko milé a na tom je potrebné stavať pri výbere nábytku i dekoračných predmetov do interiéru.

Vodnár – oranžová
Citrusová farba podčiarkne originalitu osobnosti Vodnára a navodí atmosféru sviatku. Oranžová farba stimuluje usilovnosť a kreativitu, a tiež pomáha zbavovať sa stresu. Ideálne, že?

Ryby – modrá
Pre citlivé Ryby je bledomodrá, modrá a fialová najlepším spôsobom. Obydlia Rýb bude harmonické a inšpirujúce, ak bude ozdobené v tónoch vody a vesmíru. Citlivá povaha vyžaduje krásu okolo seba.

zdroj: ezy.cz / pexels.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com