VIDEO: Ženy ho milujú, muži nenávidia! 28 ročný Saulo ukázal niečo z čoho ženy doslova šaleli!

Existujú talenty, pri ktorých sa nevieme vynadívať na ich nositeľa. Pri talente, ktorý má 28 ročný muž Saulo šalejú najmä ženy, no nie len tie. Dokonalú prácu s jeho vlastným telom obdivuje takmer každý človek.

Saulo sa rozhodol skúsiť šťastie v talentovej súťaži Británia má talent a dobre urobil. Porota a najmä jej ženská časť ostala očarená už len pri pohľade na Saulove vypracované telo. Mladík pôsobil veľmi príjemným dojmom a na jeho tele bolo vidno, že na sebe poriadne a tvrdo pracuje.

Po jemnom náznaku flirtu s jednou z porotkýň, sa Saulo konečne dostal ku svojmu vystúpeniu. Porota a publikum ostali v nemom úžase. Saulo predviedol svoje telo v plnej kráse a sile.

Jediné čo potreboval bola tyč, ktorá bola upevnená o strop, avšak zo spodnej strany visela vo vzduchu. Jeho pohyby boli ladné, ľahké a jemné. Dokázal sa držať rytmu sprievodnej skladby s názvom „I feel good“. Celý dojem z vystúpenia bol úžasný estetický zážitok.

Predstavenie tohto mladíka ľuďom ukázalo nie len jeho talent, ale taktiež to, ako môže vyzerať ľudské telo, keď sa človek naozaj snaží a pracuje na svojej sile a vitalite.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com