VIDEO: Zamestnanci nemocnice vzdávajú hold dievčaťu, ktorého orgány zachránili tri deti!

Najhoršou nočnou morou každého rodiča je prežiť vlastné deti. Strata dieťaťa je vždy veľká dráma a obrovská tragédia.

Alondra Torres Ariasová mala len jeden rok, keď sa jej rodičia museli zmieriť s tragickou skutočnosťou. Podľa Inspire More dievča zomrelo začiatkom tohto roka na zápal pľúc. Lekári vyhlásili jej mozgovú smrť.

Jenni Barraza a jej manžel sa museli rozlúčiť so svojou dcérou napriek tomu, že im to zlomilo srdce. Urobili však rozhodnutie, ktoré umožnilo uzdravenie ďalších troch detí. Orgány ich dieťaťa putovali k deťom v núdzi. Podarilo sa jej transplantovať obličky a pečeň. Ako Jenni spomína v jednom rozhovore: „Rozprával som sa s ňou a bozkával ju až do konca.“

Mama dievčatka dodala, že ešte nikdy nebola taká hrdá a dojatá. „Je to obrovská útecha, že sme zachránili ďalšie tri deti pred smrťou,“ povedala.

V deň Alondrinej smrti bolo natočené dojímavé video, na ktorom vidíme, ako nemocničný personál vzdáva poslednú úctu zosnulému dievčaťu, keď ho privážajú na operačnú sálu.

Odpočívaj v pokoji Alondra. Váš život bol príliš krátky, ale vaši rodičia a deti, ktorým ste pomohli, na vás nikdy nezabudnú.

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com