VIDEO: Toto si do kúpeľa možno dávate aj vy! Neuveríte, čo vytvorili dvaja chalani za šialený experiment!

Málokoho minula veľká sláva dodnes veľmi populárnej a obľúbenej bomby do kúpeľa. Kto by nemal rád pocit, keď si len tak ľahne do kúpeľa, vo vzduchu je príjemná a voňavá aróma a celé telo sa zrazu môže zrelaxovať. Aj práve na to je ideálny tento zázrak, ktorý vám okrem iného zafarbí vodu na príjemnú farbu.

Čo sa však stane, keď sa vytvorí obrovská bomba do kúpeľa, avšak vloží sa do bazéna? To zaujímalo aj týchto dvoch mladých mužov, ktorí sa o niečo takéto pokúsili. Výsledok vás určite prekvapí. Konečná podoba bomby do kúpeľa vážila 907 kilogramov. Na jej prípravu potrebovali približne 31 vriec materiálu o hmotnosti 20 kilogramov.

Materiál ako je kukuričný škrob, kyselina citrónová a jedlá sóda sa zmiešala v miešačke, ktorá sa po väčšine používa na stavbách. Postupne do tejto zmesi pridávali farbivo.

Nakoniec už do vopred pripravenej formy v tvare kruhu pridali všetky zmiešané ingrediencie. Po posledných úpravách sa bomba preniesla k bazénu a predstavenie sa mohlo začať! Výsledok potešil a prekvapil všetkých. Mladí muži dokázali, že ak sa niečo chce, tak sa to aj dá! Výsledok je naozaj epický a stojí za pozretie.

ZDROJ: youtube.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com