VIDEO! Študent pomáha dievčaťu, ktoré spadlo, ale pozornosť médií púta športovkyňa, ktorá beží za ním!

Madeline Adamsová je študentka, ktorá reprezentuje svoju univerzitu v bežeckých súťažiach. Jednou z takýchto súťaží boli majstrovstvá ACC v ženskom krose. Pred vystúpením Madeline cítila, že by v týchto pretekoch mohla dosiahnuť svoj najlepší čas. Nikdy ju nenapadlo, že by sa počas predstavenia mohlo stať niečo zlé.

A v skutočnosti jej väčšina behu nespôsobovala žiadne problémy. Trať prešla sebavedomým, stabilným tempom. Čím viac sa však blížila k cieľu, tým viac sa niečo začalo diať s Madelininým telom. Športovec sa zrazu začal cítiť veľmi unavený. Ako spomína v rozhovore, zrazu pocítila, že jej nohy stratili všetku silu a zrazu sa ocitla na zemi. Madeline už nemohla bežať ďalej. Pokúsila sa vstať, ale bez úspechu. Pre Madeline to bol koniec pretekov….

Ale našťastie jedna z bežkýň, Evie Tateová, zastavila a pomohla jej vstať, potom ju začala niesť do cieľa. Nanešťastie to nebola ľahká úloha. Potom sa k nim pridala ďalšia športovkyňa Rachel Peaseová a všetci traja sa snažili dobehnúť do cieľa.

Madeline preteky nedokončila a záchranári jej museli poskytnúť pomoc. Ako však Madeline sama spomína, bol to neuveriteľne emotívny moment, na ktorý nikdy nezabudne.

To je skutočná krása športu – športovci z rôznych tímov sa môžu spojiť, aby prekonali nepriazeň osudu. Bravo za tento krásny postoj!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com