VIDEO: Šialený test vernosti, ktorý by nechcel podstúpiť asi žiaden muž! Takto zareagoval chlapec, ktorý takmer…

V novom diely známej reality show To Catch a Cheater sa objavila ešte teenegerka spolu so svojím otcom. Show je založená na tom, že partner môže dať pred divákmi otestovať vernosť svojej polovičky. Dievča si bolo stopercentne isté lojálnosťou a oddanosťou svojho partnera. Z výsledku však bola poriadne prekvapená.

Tvorcovia relácie ale pripravili pre chalana ťažkú skúšku. Poslali naňho blonďavú, s*xy modelku, s čím asi dievča nepočítalo. Partner už pri prvej otázke ohľadom aktuálneho milostného života dievča zaprel. Otvorene s ňou začal flirtovať a náklonnosť k modelke prerástla až na takú úroveň, že ju začal obchytkávať a prijal pozvanie do trojky s jej kamarátkou.

Dievča spolu s otcom ostali v štúdiu v šoku a rozhodli sa, že sa už asi bývalému partnerovi pomstia. Celá situácia totiž pokračovala v údajnom dome modelky, kde však na chalana nečakala ďalšia žena ale nahnevaný otec dievčaťa. Ten ho takmer umlátil opaskom! Aby chalanovi nebolo málo na ulici ho ešte vykričala už bývalá partnerka. Veru nebol to preňho šťastný deň!

ZDROJviralitycz.tiscali.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com