VIDEO! Muž sa vyjadril, že pôrod nie je nič tažké. Žena mu za trest pripravila simulovaný pôrod. Takto to dopadlo!

Mnohí muži sa často domnievajú, že ženský pôrod, a teda celý proces, ktorý musia ich manželky a frajerky absolvovať, nie je nič hrozné. Jednu zo žien však naozaj urazilo, keď jej manžel spochybnil pôrodné bolesti, ktoré zažívala pri ich štyroch zdravých ďeťoch. Chcela sa mu nejakým spôsobom odvďačiť a tak mu na brucho nainštalovala simulátor.

Simulátor funguje na princípe, kedy finguje pôrodné bolesti počas otvárania kŕčka maternice. Celý tento proces si jeho žena, Jody, nahrala na kameru a zdieľala na internete, aby všetci muži videli, ako to v skutočnosti bolí. Smutné je, že ani posledný stupeň simulácie, ktorý mimochodom muž odmietol podstúpiť, nedokáže zodpovedať skutočnej bolesti pri pôrode.

Spočiatku muž strúhal rôzne grimasy, kedy si myslel, že to všetko zvládne v pohode, no neskôr to vyvrcholilo do štádia kedy zo seba niektoré kábliky strhol a náhlivo kričal, aby s tým jeho žena prestala. Nuž, niet divu, že v závere svoje slová zobral späť a ospravedlnil sa svojej žene za všetky reči, ktorými banalizoval tento hrôzostrašný, no v závere nádherný proces, ktorým je pôrod.

Muži by si mali uvedomiť, akú veľkú obeť ženy skladajú v čase, keď sa snažia dostať dieťa na tento neúprosný svet. Naďalej sa však pôrody banalizujú práve chlapmi, a tak by tieto zariadenia mali byť dostupné na vypožičanie v každej krajine, aby každá manželka, mohla svojmu manželovi dokázať, že to celé nie je hračka, ako sa to môže na prvý pohľad zdať.

ZDROJ: youtube.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com