VIDEO Hrozivý útok aligátora v zoo: Pred očami detí vtiahol ženu do vody!

Detská narodeninová oslava na americkom predmestí Salt Lake City sa skončila predčasne a dosť dramaticky. Konala sa v miestnej minizoo, ktorá chová plazy a obojživelníky. Chovateľka chcela deťom ukázať, ako sa kŕmi aligátor, ale plaz ju uhryzol do ruky. Vďaka jej rýchlej reakcii a pomoci jedného z jej kolegov sa nehoda zaobišla bez vážnych zranení.

Oslava sa konala v sobotu 14. augusta a nadšené deti boli pozvané do minizoo Váhy a chvosty, ktorá sa označuje ako „zábavná a vzdelávacia spoločnosť“.

Jeden z chovateľov chcel deťom ukázať, ako sa kŕmi aligátor. Nechala ho vyskočiť z nádrže s vodou a potom mu rukou naznačila, aby sa nakŕmil. Ale aligátor ju uhryzol do ruky.

„Máme problém,“ zakričal jeden z jej kolegov. Niektoré z vystrašených detí začali volať svoju matku. Aligátor medzitým ťahal sestru k sebe do nádrže. Žena však nespanikárila, vliezla za zvieraťom a po chvíli mlátenia sa vo vode ho objala nohami, aby zabránila aligátorovi v roztrhaní.

Jej kolega potom aligátora prenasledoval a nadobro ho znehybnil. Spoločne sa im podarilo aspoň čiastočne otvoriť ústa. Tretí kolega potom ženu vytiahol von. Muž si ľahol na krútiaceho sa aligátora a snažil sa bezpečne dostať preč. Po chvíli boja sa mu to podarilo.

Našťastie bola jednou z návštevníčok zdravotná sestra, ktorá zranenej žene poskytla prvú pomoc. Následné vyšetrenie ukázalo, že žena našťastie neutrpela vážne zranenia. Deti však určite zažijú niečo, na čo len tak nezabudnú.

 

zdroj: youtube.com

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com