VIDEO DŇA: Matka prišla do izby, kde ležal chorý syn spolu so psom. Pozri, čo spravil psík, keď matka pristúpila bližšie!

Asi takmer všetci, ktorí majú za domáceho maznáčika psíka ho neberú len za bežné zviera, ktoré sa vyskytuje v ich domácnosti. Berú ho skôr ako súčasť svojej rodiny, za člena rodiny, ktorého obdarujú drobnosťou na Vianoce a nikdy nezabudnú ani na jeho narodeniny.

Preto, tento príbeh, ktorý sa skutočne stal vás všetkých, ktorý psíka máte, ale aj tých, ktorí ho nemajú určite dojme a chytí za srdce. Psy sú citlivé zvieratá, sú plní empatie, cítia čo iní nie a sú ochotní ochraňovať vás, nech sa deje čokoľvek.

Dôkazom toho, je aj toto domáce video, ktoré zachytila mamička malého chorého chlapčeka.

Ich psík pri ňom leží a labkami ho objíma bez akýchkoľvek zbytočných pohybov. Psík vytušil, že s chlapčekom niečo nie je v poriadku, a preto je pri ňom ako jeho ochranca.

Je dokázané, že prítomnosť psíka v čase choroby môže byť naozaj prospešné nie len pre zvládanie týchto nepríjemných chvíľ, ale dokonca vám to môže pomôcť urýchliť proces liečenia. Je krásne a neuveriteľné akú čistú a láskavú dušu môžu mať títo naši domáci miláčikovia. Súhlasíte ?

zdroj: youtube.com

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com