VIDEO: Chlapci ohromili svet na predškolskej talentovej súťaži

Nič nezahreje srdce viac, ako keď sa stanete hrdým rodičom. Rodičia, ktorí prihlásili svojich štyroch chlapcov do tejto talentovej súťaže, vedeli, že ich deti sú pohybovo zdatné.

Ale aj oni boli prekvapení, že malí chlapci boli v súťaži takí úspešní. Video, na ktorom tancujú na stoličke, obletelo svet prostredníctvom internetu. Presvedčte sa sami, čo je na ich výkone také pôsobivé. Toto video nájdete na ich kanáli YouTube pomocou odkazu nižšie. Pripravte sa na to, že aj vám títo drobci vyrazia dych.

Výber kostýmov

Je veľmi dôležité vedieť si vybrať správny kostým na každú prehliadku. Samozrejme, pre takýchto malých chlapcov je to veľmi náročná úloha, ale ak majú po ruke niekoho, kto im s tým pomôže, určite to nie je problém. Rozhodlo sa, že chlapci by mali vyzerať ako malí dospelí muži. A preto sa všetci štyria chlapci obliekli do rovnakého elegantného obleku, ktorý len zvýraznil ich ladné a synchronizované pohyby. Vybrali si typicky mužskú čierno-bielu kombináciu. Nasadili si čierny elegantný klobúk, bielu košeľu s dlhými rukávmi, cez ňu čiernu spoločenskú vestu a okolo krku motýlika rovnakej farby. Podarilo sa im zohnať aj čierne nohavice a topánky klasického tvaru. V tomto kostýme naozaj vyzerajú ako zmenšení mladí muži. Čo bol presne účel tohto druhu chlapcovho vystúpenia.

Nácvik tanečných pohybov

Tanečné pohyby, ktoré malí predškoláci predviedli vo svojom vystúpení, usilovne trénovali každý deň niekoľko týždňov. Výsledok však naozaj stojí za to. Stali sa z nich také malé hviezdy, ktorých vystúpenia videli ľudia na celom svete. Pozrite sa aj vy, aby ste nezostali pozadu. Aspoň získate dennú dávku pozitívnej energie, ktorú potrebujete. Chlapcom sa podarilo nacvičiť naozaj dokonale ladné pohyby. A navyše sa im podarilo dokonale zosynchronizovať. Jeden pohyb sa podobá druhému, všetci štyria chlapci sa pohybujú úplne rovnako. Odviedli naozaj dobrú prácu, za ktorú im patrí úprimné uznanie. Na to, aké sú malé, dokázali naozaj veľké veci.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com