VIDEO Český vodič sa na diaľnici pohádal s Poliakom: Bitka baví internet

Viac ako pol milióna pozretí za niekoľko dní zaznamenal na internete český vodič, ktorý sa na diaľnici v južnom Poľsku pohádal s motocyklistom, ktorý sa ho pokúsil predbehnúť pred mýtnou bránou. Video pôvodne zverejnila organizácia bojujúca proti zúrivosti na cestách, ale teraz sa dostalo do celoštátnej televízie.

„Vymieňajú si údery, kopú sa, prevracajú motocykel – takéto scény zaznamenala kamera v aute pred mýtnou bránou na dolnosliezskom úseku diaľnice A4. Bitku zastavil až ďalší vodič. Polícia zatiaľ incident nevyšetruje,“ uviedla televízia TVN 24.

Podľa stanice sa incident stal v nedeľu 20. júna na mýtnej stanici pri obci Karwiany neďaleko Vroclavu. Na záberoch je vidieť autá stojace pred mýtnou bránou. Motocyklista sa snaží dostať pred vodiča auta s českou poznávacou značkou, ale ten mu v tom bráni. V reakcii na to motocyklista zabuchne okno auta a kopne doňho.

Vodič vystúpi z auta, niečo motorkárovi povie a narazí do motocykla. Následné strkanie prerastie do bitky, v ktorej padajú päste a kopance, kým iný vodič bitku preruší. Hoci zábery nezachytávajú následné udalosti, stanica uviedla, že spor bol dostatočne zažehnaný na to, aby si každý išiel svojou cestou.

Televízia TVN 24 požiadala políciu o komentár, ale dozvedela sa, že zatiaľ nedostala žiadne hlásenie o bitke.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com