Video: Američania ochutnali naše slovenské sladkosti. Tipnite si, z ktorých boli totálne znechutení!

Na Youtube je nespočetné množstvo videí, kde ľudia zo zahraničia alebo od nás zo Slovenska ochutnávajú rôzne jedlá či špeciality. Tento spôsob či už propagácie jedál alebo čisto zábavy je veľmi populárny. Keď už osobne nemáme možnosť niečo cudzokrajné ochutnať, môžeme sa aspoň pobaviť či dokonca inšpirovať niekým, kto jedlo skúsi za nás.

Tento princíp platí aj naopak. Pre ľudí zo zahraničia sú zase naše lahôdky niečo nezvyčajné. Dvaja americkí youtuberi Matt a Amanda sa rozhodli natočiť video, v ktorom ochutnávajú práve naše sladkosti plus reakciu na ne. Zaručene budete prekvapení, čo im chutilo a čo naopak absolútne.

Pochúťky s ktorými sa my stretávame denne a sú pre nás samozrejmosťou oni ochutnali po prvý krát v živote.  Schválne si pozrite video a môžete hádať ktoré z našich jedál mali u nich úspech.

Ochutnávka začína croissantom, ktorý si pochvaľovala obzvlášť Amanda. Pôvodne francúzske pečivo avšak s hlbokou tradíciou aj u nás na Slovensku očarilo chuťové poháriky už nespočetnému množstvu ľudí.

Hoci sa zdalo, že lahodný croissant nemôže už nič prekonať, prišli na rad Doxy. Tieto naše známe cukríky obľúbené ako u mladšej tak i staršej generácie chutili najmä Mattovi. Kto by však tieto delikátne cukríky so vzormi nemiloval? Najväčí úspech však mala rýdzo slovenská Horalka a Slovakia čipsy. Myslím si, že na tento fakt môžeme byť patrične hrdí.

Samozrejme sa našli aj produkty, ktoré neboli pre nich práve vynikajúce. Takouto doboškou bola aj známa Mäta, ktorá má veľmi špecifickú chuť, čiže ju buď človek zbožňuje alebo nenávidí.

ZDROJ: youtube.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com