Verila, že ju manžel podvádza a chcela ho prichytiť pri čine, tak si ľahla pod posteľ a čakala! No to čo spravila, neskôr veľmi oľutovala!

Spread the love

Byť roztržitá a nepremýšľať poriadne sa často krát, nám ženám vypomstí a to isté sa stalo aj jednej mladej žene, ktorá upodozrievala svojho partnera z nevery.

 

Žena už bola zúfalá a chcela dokázať partnerovu neveru, tak sa rozhodla jedného dňa, že sa schová pod posteľou a počká na neho a jeho milenku. Aby toho nebolo málo, ešte mu aj napísala dopis, kde píše, že vie o jeho nevere a že sa sním rozchádza.

Následne jej partner prišiel domov a keď videl, že ona nie je doma, tak si ľahol na posteľ a niekomu zavolal. Jeho skrytá priateľka začula ten rozhovor:

,, Drahá ahoj, konečne ma tá hlúpa ženská nechala, už sme obaja voľní a veľmi ma mrzí, že sa to tak naťahovalo, ale nebojsa, my to všetko doženieme, hneď som u teba.´´ následne iba počula ako sa zošuchol z postele a zabuchli sa za ním dvere.

Keď žena vyšla z pod postele, našla v kuchyni list od jej partnera v ktorom sa písalo ,,Láska, ak sa ma rozhodneš nabudúce nachytať, tak sa aspoň poriadne schovaj. Videl som trčať tvoje nohy  pod posteľou, išiel som nakúpiť do obchodu, hneď som späť. Milujem ťa.”

Tento príbeh už videlo nespočetné množstvo ľudí na internete a každí si z neho môže brať ponaučenie, že láska a dôvera sú základy pevného a dobrého vzťahu.

You Might Also Like