Veľký partnerský horoskop na týždeň od 25. do 31. augusta 2020

Zdieľajte článok na

Barani, komunikujte s láskou. Býci, láska sa prehĺbi. Blíženci, zvládnete trápenie. Aký bude ďalší letný týždeň v oblasti vzťahov a lásky, to práve teraz prezradí náš nový horoskop podľa tarotu.

Baran (21. 3. – 20. 4.)

Vzťahy, ktoré sa až doteraz neposunuli, pochopia, že je najvyšší čas niečo zmeniť. Veľmi záleží na tom, ako budeš s partnerom hovoriť, zabudni na výčitky a ukrivdenosť, ktorá by z tvojich slov mohla vyplynúť. Nadýchni sa, trénuj na nečisto a potom v úplnom pokoji oznám svoje pocity, len tak nájdete spoločnú reč a on pripustí, že máš pravdu a spoločne sa dohodnete ako ďalej.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Všetky nové vzťahy majú veľkú šancu na láskyplný vývoj, plánovanie spoločného života a zakladanie rodiny. Skrátka neprídu ani zadaní, ktorí pocítia túžbu vyjadriť svoje pocity a oznámiť tak partnerovi svoj pohľad na život. Zrazu pochopíš, že nie je dôvod sa obávať povedať nahlas svoj vhľad a komunikovať bez negatívnych emócií, ako to mohlo v minulosti byť. Všetko sa dostáva do rovnováhy a vzájomná láska sa prehĺbi.

Blíženci (22. 5. – 22. 6.)

Všetky vzťahy, ktoré si už dlhú dobu nemajú čo povedať, dospejú k spoločnému rozhodnutiu a ukončia vzájomné trápenie. To, že sa ti uľaví, je isté. Pokojne nechaj tiecť slzy, ktoré môžu prísť s poznaním, že zostávaš zrazu sama, veľmi rýchlo si však uvedomíš, že sama si už dávno, otrepeš sa a radostne vykročíš ústrety novému životu. Nová láska sa môže objaviť veľmi rýchlo.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Vzťahy, ktoré sú založené na dôvere a láske, sa posunú ešte ďalej. S úplnou presnosťou vieš, čo od partnera očakávať a rovnako to má aj on. V láske prežívate porozumenie a nebojíte sa otvorene porozprávať o svojich pocitoch a plánoch. To, že sa bude dariť aj nezadaným a môžu stretnúť veľmi príjemného muža, je isté. Neseď doma a neboj sa spoznávať nové aktivity.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Chcela by si spoznala novú lásku alebo snáď túžiš zatiaľ po parťákovi na cesty a do nepohody? Máš veľkú šancu stretnúť dávnu lásku, s ktorou zaspomínate na staré časy a tie zistíš, že by to mohol byť konečne ON. Neponáhľaj a netlač na neho, nechaj všetko voľne plynúť a dostaneš všetko, po čom tvoje srdce túži a prahne. Zadaná prežíva pohodu i lásku bez výkyvov aj nezhôd.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vztahy, které riešily neshody, pocítia úlavu a uvedomia si, že bojovanie není k ničemu. Ako žena máš vztah ve svých rukou a když nepodlehneš napětí, které u vás bylo, vše se vyřeší jako mávnutím kouzelného proutku. Jestli se chystáš na první rande, dávej pozor, jak se muž chová, momentálně to na velkou lásku nevypadá, tak buď nad věcí a nenechej se „ukecat“, protože slovo není schopný dodržet.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Rodinné zázemí, krb s hořícím ohněm pro tebe znamená ten největší dar, co se týká partnerského vztahu, je nebe bez jediného mráčku. Pohoda, radost i vášeň stojí pevně při tvém boku. Stejně tak se může těšit na krásné dny i nezadaná, pokud jsi svobodná, život tě nečekaně obohatí o novou lásku. Máš pocit, že se tě to netýká? Zkus pro to něco udělat, usměj se na sebe i partnera a uvidíš, jak ledy roztají, jako žena máš otěže ve svých rukou především ty.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Partnerské vztahy čekají velmi milé a příjemné chvíle, nebe je bez jediného mráčku. Vše je stabilní, pevné a krásné. Pokud ti vadí, že je partner vůdčí typ, zkus s ním v klidu promluvit, ale nezapomínej, muži jsou rození vůdci, jestli to nepřehání, nechej ho, ať se o tebe s láskou stará a ty jeho chování náležitě oceň. Žádné zásadní změny u vás nestojí, stabilita, klid a pohoda.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vztahy, které jsou jako rozbitý hrníček, který se neustále lepí a nedrží, pochopí, že se tak žít nedá. Partner ti navrhne řešení, která se ti z počátku nemusí líbit, ale nakonec ti nezbude nic jiného než souhlasit. Bolavé srdíčko si velmi rychle uzdravíš a to, že na tebe čeká štěstí i láska nová, je jisté. Buď silná, neboj se změn a očekávej nepoznané štěstí, které ti jde právě nyní naproti.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Vztahy, které právě nyní prochází různými zkouškami, si mohou vydechnout, náročnější období odchází a do života přichází klid, láska a harmonie. Jestli jsi neustále v napětí a strachu, zapracuj na odstranění, jinak změna nemůže přijít. Nadechni se a řekni si, dokážu to, tím se naladíš na svůj vnitřní zdroj a přijde nečekané řešení. Pamatuj, všechno se vyřeší a jediná síla, která umí zázraky, je LÁSKA.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Jestli jsi zvyklá mít ve vztahu vždy první i poslední slovo, tak dávej pozor, ať to nepřeženeš. Mohlo by se totiž stát, že jinak klidný partner ztratí nervy a bouchne jako papiňák. Což platí také v obráceném pořadí, vzájemně se učíte respektu a správné komunikaci, stačí zachovat klid a nebát se s láskou vyslovit své pocity i trápení. Zamysli se, jestli také partnerovi něco nechybí a připrav mu milé překvapení, tím vše odlehčíš a uvědomíš si, že láska hory přenáší.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Napätie, ktoré niektoré páry môžu už dlhšiu dobu vnímať a pociťovať ako veľmi únavné, odchádza. Predovšetkým partner dá veľmi priamo najavo, že už nechce žiť v lži a falošnosti, čo k láske rozhodne nepatrí. Akonáhle si vyjasníme, čo jeden od druhého požadujete, uľaví sa vám a pocítite opäť vzájomnej čaro, príťažlivosť a lásku. Ako jednoduché to bolo, stačí sa len otvoriť zmenám a s láskou komunikovať.

foto-zdroj: shutterstock.com


Zdieľajte článok na

You Might Also Like