Veľký horoskop na september 2021: Čo čaká v tomto mesiaci každé znamenie zverokruhu?

Čas beží a už tu máme september. Pre mnohých z nás je to ideálny čas dohnať to, čo sme nestihli počas posledných mesiacov, napríklad ísť k moru, stráviť víkend v prírode, pozbierať ovocie a zeleninu zo záhrady. Čo čaká v tomto mesiaci každé znamenie zverokruhu? Horoskop na september

Baran:
Síce budete veľmi zaneprázdnení, no bude to pre vás príjemný mesiac. Naplánujte si všetko, čo sa dá, a držte sa svojho plánu. Taktiež očakávajte stretnutie s novými ľuďmi, dokonca stretnete novú lásku, s ktorou zažijete kopu romantických prechádzok a konečne zažijete stav pokoja a harmónie.

Býk:
Dávajte si pozor na problémy v práci. Ak vám niekto ponúkne ďalšie pracovné možnosti, chopte sa ich a ničoho sa nebojte. Doma bude vládnuť kľud a je to vynikajúca príležitosť na nastolenie mieru v rodine. No dávajte si pozor, nebudete sa cítiť dobre a budete sa často ľutovať. Snažte sa myslieť pozitívne. Skúste každý deň urobiť niečo príjemné pre seba aj pre ostatných. Nezabudnite sa usmievať a všetko vám vyjde.

Blíženci:
September bude pre vás obdobie zázrakov! Stanete sa populárnymi a obľúbenými. Strávite príjemný čas v kruhu rodiny a zažijete nekonečnú zábavu. Mimochodom je veľmi pravdepodobné, že v tomto mesiaci sa konečne vyberiete na dlho očakávanú dovolenku.

Rak:
Všetko dobre dopadne. Či už sa snažíte nájsť si novú prácu, alebo sa chcete vydať na dlho očakávanú cestu, ktorú ste dlho odkladali, nemusíte sa báť, choďte do toho. Z finančného hľadiska dosiahnete dobrý pokrok, budete dobre zarábať, alebo vás prekvapí nečakane vysoká suma peňazí. Čo sa týka lásky, budete si nažívať v harmónii s vašim partnerom.

Lev:
Levy sú septembroví hrdinovia. Čakajte, že sa vám do cesty pripletú nové príležitosti a udalosti, ktoré vám zmenia život. Práve teraz máte veľkú šancu sami zmeniť všetko, čo sa vám nepáči. Dávajte si však pozor na okolie a neprajných ľudí.

Panna:
Všetko sa vo vašom živote stane zrozumiteľnejšie a konkrétnejšie. Pocítite úplnú slobodu. Dokonca nájdete spriaznenú dušu a prekvapí vás, kto to bude. Bude to osoba, ktorú už dlho prehliadate. Budete sa cítiť zdravo a energicky, no vaše telo bude veľmi citlivé na nekvalitné produkty, pretože to môže viesť k otrave jedlom. Snažte sa jesť v malých porciách.

Váhy:
Od polovice septembra bude váš život plný lásky a príjemný chvíľ. Ak sa však budete správať k ľudom zle, trest vás neminie. Ak ste ešte neboli na dovolenke, tak august je najvhodnejšie obdobie na to, nebojte sa vybrať si destináciu, ktorú ste už dlho chceli navštíviť.

Škorpión:
Dávajte si pozor, pretože v septembri sa vás budú snažiť príbuzní dráždiť a preto premýšľajte, ako sa predtým ochrániť. Snažte sa stretávať s tými správnymi ľuďmi, choďte na piknik alebo kino, utužujte priateľstvá. Taktiež si doprajte duchovný kľud, choďte na jogu, alebo do chrámu pomodliť sa za všetko. Práve tieto činnosti vás dovedú do stavu vnútorného pokoja a harmónie.

Strelec:
Neopakujte staré chyby. Teraz existuje šanca odstrániť dôsledky všetkých nesprávnych volieb, ktoré ste kedy vykonali. Nadväzujte vzťahy s ľuďmi, ktorých ste niekedy náhodou alebo úmyselne urazili. Budete sa cítiť fyzicky aj psychicky dobre.

Kozorožec:
September bude pre vás predstavovať ťažké obdobie, kedy budete musieť preukázať svoju schopnosť vo všetkých životných situáciách. Snažte sa nerozčuľovať a konať rýchlo a bez paniky vyriešiť všetky problémy. Budete silnejší a vytrvalejší. Budete ovplyvnení planétou Urán, čo znamená, že vás čakajú príjemné stretnutia, niektoré budú možno osudné.

Vodnár:
Budete dychtiví po nových zmenách, zažijete nové pocity a spoznáte nových ľudí. Nezabúdajte však na starých. Prestaňte robiť druhým zlé veci, berte do úvahy ich názor a záujmy. Pri rozhodovaní sa riaďte zdravým rozumom.

Ryby:
V septembri budete mať problémy v práci, dávajte si pozor. Svedomite konajte svoje povinnosti. Neočakávajte však úspechy v profesionálnej sfére. Je možné, že sa vrátite o niekoľko krokov späť. Toto nútené opatrenie vás však pripraví na ďalší krok vpred.

Nezabudnite článok zdieľať s vašimi priateľmi, aby aj oni zistili, čo ich čaká v novom mesiaci.

 

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com