Veľký horoskop na mesiac august: Zistite, čo vám predpovedá veštica! Koho čaká krutý koniec prázdnin?

Aký ale bude mesiac august, pre jednotlivé znamenia? Pozor by sme si mali dávať, aby sa vyriešili všetky naše nezhody či už vo vzťahoch, v práci alebo v našom osobnom živote. 

Vodnár (21.1.-19.2.)
S*x a vzťahy: Váš súčasný vzťah sa prehĺbi a zažijete v ňom nové vášne. Vaša drahá polovička vás prekvapí a vy sa nebudete stačiť diviť. Rozchodu v tomto mesiaci sa nemusíte obávať.

Deti a rodina: Tento mesiac je pre vás mesiacom plným kreativity a skvelých nápadov. To by ste mali využiť na renováciu vášho bývania. V júli vykúzlite zázraky aj s vašim malým rozpočtom.

Práca a peniaze: V tento mesiac sa budete len zlepšovať. Posilníte vaše komunikačné schopnosti a taktiež inteligenčné vnímanie. To je pre vás znamená nárast vo vašej kariére.

Kozorožec (22.12-20.1)
S*x a vzťahy: Nerobte vo svojich vzťahoch unáhlené rozhodnutia. Vaša láska je na ceste, no môže sa stať, že vám to nespôsobí až toľko radosti. Buďte však trpezlivý a neurobte unáhlené závery.

Deti a rodina: Môže sa stať, že sa vaše vzťahy v rodine trošku naškriepia. Všetci budú mať pocit, že vedia o živote viac ako vy, a ich pravda je jedine správna. Vašou radosťou budú však stále tí najmenší, ktorí sú stále nad vecou.

Práca a peniaze: Pracovne uspokojiť vášho šéfa môže byť naozaj ťažké a to vás môže privádzať do zúfalstva. Berte to však s nadhľadom a sústreďte sa len na svoju prácu. Tento čas nie je ideálny na zmenu vašej práce.

Ryby (20.2.-20.3.)
S*x a vzťahy: Obdobie kedy je okolo vás každý je tu, a vy neviete koho z týchto osôb si vybrať. Dôležité je len vedieť, že je zbytočné venovať svoj čaj človeku, ktorý vám nemá čo ponúknuť.

Deti a rodina: Každý dobrý skutok bude nepochopený, avšak nestrácajte nádej v lepšie zajtrajšky. Nabuďte príliš iniciatívny s pomocou. Počkajte kým vás o pomoc požiada človek sám.

Práca a peniaze: V tomto mesiaci možno utratíte na niečo, čo vám neprinesie až takú radosť. Dajte si taktiež pozor na výber darčekov pre vašich drahých, pretože je veľký predpoklad, že sa im netrafíte do vkusu.

Baran (21.3.-21.4.)
S*x a vzťahy: Nikde sa neponáhľajte a majte na pamäti, že na dobré sa čaká. Neunáhlite sa pri rozhodnutiach ohľadom lásky a ani pri výbere vášho partnera

Deti a rodina: Barania tvrdohlavosť je v tomto prípade na správnom mieste. Členovia vašej rodiny vás budú podpichovať, avšak vy si udržíte chladnú hlavu.

Práca a peniaze: Do druhého týždňa si dajte pozor na vaše financie. Ak prekonáte túto krízu na začiatku, vaše nasledujúce dni sa stanú štedrými v oblasti financií.

Býk (22.4.-21.5.)
S*x a vzťahy: Dajte si pozor na vaše dlhoročné vzťahy. Môže prísť obdobie, kedy budete chcieť od všetkého utiecť, avšak nezúfajte a všetko si poriadne premyslite.

Deti a rodina: V tento mesiac si spomeňte na svojich starých známych a kamarátov, pretože práve oni môžu byť tí, čo vám pomôžu. Vďaka ním môžete objaviť nové vášne a nájsť nové talenty.

Práca a peniaze: Ak sa vám vo vašej kariére nebude dariť na začiatku, buďte presvedčený, že sa to v nasledujúcich dňoch zmení. Tento mesiac je pre vás plodným na úspechy a financie.

Blíženci (22.5.-21.6.)
S*x a vzťahy: Tento mesiac myslíte na seba. Buďte sebecký, ale vnímajte aj hranice vašej sebeckosti. Nezabudnite, dôležité je to, po čom túžite vy a vaše srdce.

Deti a rodina: Snažte sa obklopovať ľuďmi, ktorí vám dodajú pozitívnu energiu. Neriešte povrchné spory v rodine, ale sústreďte sa na ľudí, ktorí vám dodajú tie správne emócie na prežitie celého mesiaca.

Práca a peniaze: Nesústreďte sa len na veci, ktoré musíte kúpiť. Byť štedrým je dobré, ale nie za cenu vášho blahobytu. Nemíňajte zbytočne, aby ste to po potom neľutovali.

Rak (22.6.-21.7.)
S*x a vzťahy: V tento mesiac narazíte len na tie nesprávne osoby. Preto neplytvajte čas na hľadanie nejakej osudovej lásky. Sústreďte sa na seba a na svoje pocity.

Deti a rodina: Ochraňujte si hranice vášho súkromia. Nenechajte ani vašich najbližších strkať nos do niečoho, čo vám nie je príjemné. Nemusí to stále dopadnúť najlepšie.

Práca a peniaze: Baví vás zdolávať rôzne výzvy, a to pre vás bude osudným. Svojím odhodlaním ukážete váš talent a v práci sa vám veľmi zadarí.

Lev (22.7.-22.8.)
S*x a vzťahy: V tento mesiac je vaša charizma neodolateľná. Nebojte sa však loviť aj v iných vodách, v ktorých nie ste zvyknutý. Buďte odvážny a sebavedomý.

Deti a rodina: Snažte sa nepripúšťať si narážky od vašich najbližších k telu. Užívajte si čas so svojimi obľúbencami a nenechajte sa ničím iným rozptýliť.

Práca a peniaze: Možno máte pocit, že vaši nadriadení čakajú len na to, kedy vám môžu podkopať nohy. No aj napriek tomu sa snažte a pracujte na sto percent.

Panna (23.8.-22.9.)
S*x a vzťahy: Často sa vám stane, že pocítite niečo, čo vám bude hovoriť, že takto to ďalej už nejde. Dôležité je však nevzdať sa a ísť do všetkého naplno. Buďte milý a trpezlivý. Nerobte však žiadne unáhlené závery.

Deti a rodina: Doma to bude trošku divoké, avšak nech vás to nevyvádza z miery. Vašou jedinou útechou budú tí najmenší vo vašej domácnosti. S nimi trávte aj najviac času.

Práca a peniaze: Možno dostanete lepšie ponuky, ktoré vám ponúknu viac peňazí. Dávajte si však na to pozor, aby ste nespravili unáhlené závery.

Váhy (23.9.-23.10.)
S*x a vzťahy: Aj keď sa vám nechce a najbližšia je vám vaša posteľ, skúste sa prekonať. Tento mesiac je pre vás ako stvorený na nadväzovanie nových vzťahov.

Deti a rodina: Vyhýbajte sa hádkam, pretože nie vždy je to najlepšie riešenie. Skúste byť k svojím najbližším empatický a hľadať niečo hlbšie, čo spôsobuje ich správanie.

Práca a peniaze: Tento mesiac je mesiacom, kedy ste najproduktívnejší a máte najviac energie k tomu, postúpiť na vyššiu pozíciu. Nestrácajte svoje odhodlanie a choďte hlavou v pred k svojim cieľom.

Škorpión (24.10.-22.11.)
S*x a vzťahy: Ak ste v dlhodobom vzťahu, čaká vás menšie ochladenie. Ak ste však stále slobodný, máte šancu nájsť lásku svojho života. Svoju lásku hľadajte pri aktivitách, ktoré vás napĺňajú.

Deti a rodina: V tomto mesiaci sa snažte hľadať kompromisy. Skúste byť človekom, ktorý hľadá riešenie. Ak neprídete vy s ospravedlnením, nikto to za vás neurobí.

Práca a financie: Tento mesiac pre vás znamená veľa trpezlivosti. Musíte bojovať s horšími chvíľami, ktoré neprejdú samé od seba. Snažte sa byť priebojnejšími a počkajte na lepšie časy.

Strelec (23.11.-21.12.)
S*x a vzťahy: Tento mesiac pre vás bude menším paradoxom. Prvá polovica bude o šťastí a krásnych chvíľach. V tej druhej sa budete musieť popasovať s rôznymi problémami v láske.

Deti a rodina: Ak máte nejaké nevyriešené spory v rodine, práve v tomto mesiaci je ideálny čas na to, aby ste si to všetko vyriešili. Venujte svojej rodine najviac času a uvidíte, že sa vám to oplatí.

Práca a peniaze: Aj keď máte hlboko do vrecka, neodoláte predvianočným nákupom už v tomto mesiaci. Nemusíte sa však obávať, pretože tento mesiac vám hrá do karát

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com