Veľký experiment: Čo dieťa zaujme skôr? Hračka alebo bežná vec z domácnosti? Budete prekvapení!

Detská pozornosť dokáže byť veľmi rozpačitá a udržať ju na jednom predmete býva miestami extrémne náročná úloha. Zrejme pre mamičky nebude novinkou, že práve obyčajné predmety z domácnosti sú pre deti najväčším lákadlom.

Pre svoje ratolesti sa mamičky snažia nakúpiť krásne a podnetné hračky, no niekedy stačí zašušťať mikroténovým vreckom a detský úsmev je na svete. Či sa jedná o vlhčené utierky, kľúče, nabíjačky, krabice, alebo iné drobné predmety v domácnosti, pre deti je to poklad, ktorý na pár minút zabaví ich prelietavú pozornosť.

Jedna mamička sa dokonca rozhodla so svojou dcérkou urobiť malý experiment, pri ktorom pred svoje dieťa pokladala dve veci. Jednou bola hračka, druhou bol nejaký obyčajný predmet, ako napríklad kľúče.

Mamička bola zvedavá, po ktorom z predmetov dieťatko skôr siahne. Až na jeden prípad zo šiestich si dievčatko zakaždým vybralo obyčajný predmet, namiesto krásnej a podnetnej hračky. Video vás určite pobaví a ukáže vám, aké jednoduché veci dokážu malé deti zaujať. Ak máte dieťa, určite to poznáte taktiež.

ZDROJ: youtube.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com