VEĽKÝ DÁMSKY HOROSKOP: Ryby sú asexuálne, Škorpiónky neporiadnice a ženy Baranky úplne neschopné v posteli.

Zdieľajte článok na
  • 1
    Share

Dnes prišiel rad na vás, ženy. Viete, čo o vašej povahe prezradia hviezdy a na čo si u vás musia dať muži pozor? Niekto svoje negatívne vlastnosti zvláda dobre maskovať, iný im plne prepadne. Pozrite sa, čo sa v tomto veľkom prehľade o sebe dozviete.

 

Aká ste a čo o vašej povahe prezradia hviezdy? Možno sa o sebe dozviete aj to, čo nechcete, ale na druhú stranu máte možnosť všetko zmeniť a vaše negatívne vlastnosti potlačiť. Poďme sa pozrieť, čo o jednotlivých znameniach hovoria hviezdy.

Baran (21. 3. – 20. 4.) Arogantné ženy zrodené v Baranovi si myslia, že prehltli všetok rozum sveta, avšak keď má dôjsť na činy, nepredvedie nič. Muži s takými ženami spia len z povinnosti a neprináša im to rozhodne žiadne veľké potešenie.

Býk (21. 4. – 21. 5.) Ide o pomerne nekompromisné partnerky, ktoré sa nerady niekomu a niečomu podriaďujú. Ak však necháte svoju drahú všetko riadiť, zahrnie vás láskou a vy budete spokojný a starostlivosťou zahrnutý.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.) Ženy, ktoré sa narodili v tomto znamení, sú veľmi zmyselné a pre ostatných mužov pôsobia ako magnet. Majú v sebe nadmernú dávku sex-appealu a možno preto pôsobia niekedy až lacným dojmom.

Rak (22. 6. – 22. 7.) Račice sú také matky kvočky. Radi sa o svoju rodinu starajú a nechávajú si svoje deti pod krídlami prakticky celý život. Keď sa nemajú o čo starať alebo čo zariaďovať, začínajú si pripadať zbytočné a nepotrebné.

Lev (23. 7. – 22. 8.) Levice sú silné ženy, ktoré len tak niečo neporazí. Niekedy však môžu tieto ženy pôsobiť dosť mužným dojmom, čo nepôsobí zrovna dvakrát sexi. Schádza im potrebná jemnosť a ženskosť. Možno by im pomohlo začať sa zaoberať nejakou typicky ženskou činnosťou.

Panna (23. 8. – 22. 9.) Panny sú považované za super ženy, ktoré dokonale uspokoja muža, a to po všetkých stránkach. Sú sexi, chytré a presne vedia, čo ich muž v akú chvíli potrebuje. Dá sa povedať, že lepšiu partnerku muž ťažko nájde.

Váhy (23. 9. – 23. 10.) Tieto ženy sú trochu spomalené a nerozhodné, čo môže niekomu poriadne vadiť. Nedokážu konať hneď a správne sa rozhodovať. Potrebujú po svojom boku muža, ktorý ich vedie a nikdy ich nenechá v ťažkostiach.

Škorpión (24. 10. – 22. 11.) Hore huj, naspodku fuj. Tak nejako by sa dala popísať klasická Škorpiónka. Tieto ženy pôsobia veľmi zanedbaným dojmom a pre mužov teda nepredstavujú ideálne princeznej. Je teda potrebné viac dbať na svoj zovňajšok a základy hygieny.

Strelec (23. 11. – 21. 12.) Strelkyne bývajú dosť hádavé stvorenia. Neznesú, keď im niekto niečo prikazuje a kontroluje ich. Chcú byť samostatné a nezávislé, a preto hľadajú takého partnera, ktorý im to povolí.

Kozorožec (22. 12. – 20. 1.) Väčšinou očarujúce a úspešné ženy so zmyslom pre humor. Radi flirtujú, a tak majú dosť často sklony k nevernému správaniu. Hoci ide o skvelé kamarátky, za partnerku by ju žiadny chlap nechcel.

Vodnár (21. 1. – 20. 2.) Vodnárky sú klasické mamy v kuchyni, ktoré sa rady starajú o rodiny. Milujú svoju ženskú úlohu a vôbec im nevadí, keď sa z nich robia osobné slúžky, naopak. Emancipácia k nim ešte nedorazila, a tak uznávajú tradičné rozdelenie rolí.

Ryby (21. 2. – 20. 3.) Ženy narodené v znamení Rýb nepatria medzi sexuálne bohyne. Ide o asexuálne ženy, z ktorých nič nejde. Hoci sú emotívne a veľmi citlivé, na okolie pôsobia ako zľaknuté ryby.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.


Zdieľajte článok na
  • 1
    Share

You Might Also Like