Vedeli ste, že tlakom na určité body na vašich rukách sa môžete zbaviť bolesti??

Čínska medicína nám poskytuje rôzne možnosti, jednou z nich je aj to ako sa zbaviť bolesti bez drahých liekov. Bolesť sprevádza náš život skoro každý deň. Tu je pár spôsobov ako sa zbaviť bolesti tlakom na rôznych miestach na vašej ruke.

Časť čínskej medicíny zvaná reflexológia spočíva v tom, že jemným tlakom na určité body vašej ruky sa zbavíte bolesti. Účinnosť tejto metódy je skutočne rýchla. Výsledok sa dostaví skoro okamžite.

Bolesť hlavy a stuhnutý krk:
Pravá strana:
Ak cítite bolesť na pravej strane, stlačte špičku pravého prostredníka. Snažte sa však, aby ste stláčali presne stred špičky prostredníka.

Ľavá strana:
V tomto prípade stlačte špičku ľavého prostredníka. A opäť sa snažte, aby ste stláčali stred špičky.

Obidve strany:
Ak cítite bolesť na obidvoch stranách, trite jemne špičky obidvoch prostredníkov.

Nevoľnosť a nachladnutie:
Stlačte centrálnu časť prstenníku a jemne masírujte.

Bolesť ucha:
Stlačte spodnú časť prstenníku a malíčku.

Bolesť krku:
Jemne masírujte miesto medzi palcom a ukazovákom.

 

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

zdroj: vychytavkov.cz / en.newsner.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com