Vážna dopravná nehoda pri Trnave si vyžiadala štyroch ťažko zranených: Šofér BEZ vodičáku a DROGY na sedadle!

Čelná zrážka dvoch vozidiel medzi Sencom a Trnavou si vyžiadala štyroch ťažko zranených. Ako informovala bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, na diaľničnej ceste zo Senca v smere do Trnavy sa v nedeľu večer čelne zrazili dve autá značky Škoda.

„Podľa doterajších informácií z miesta dopravnej nehody viedol vodič bez vodičského oprávnenia Škodu Octavia, pričom sa pravdepodobne dostatočne nevenoval vedeniu auta a nesledoval situáciu v premávke, následkom čoho prešiel do protismeru, kde prišlo k zrážke so Škodou Superb,“ uviedla polícia. Pri nehode sa ťažko zranili štyri osoby, ktoré záchranári previezli do bratislavských nemocníc. U oboch vodičov bol nariadený odber krvi.

Pri dokumentovaní dopravnej nehody policajti vo vozidle Škoda Octavia našli a zaistili veci pochádzajúce z drogovej trestnej činnosti, ale aj rôzne vysielače a rušičky. „Podozrivý materiál bol nájdený a zaistený aj u jedného z vodičov priamo v nemocnici. Podozrivé vrecúška s bielou kryštalickou látkou a zložená bankovka s neznámou látkou boli zaslané na expertízne skúmanie,“ dodáva polícia.

 

Seneckí dopravní policajti objasňujú okolnosti dopravnej nehody, bratislavskí policajti vyšetrujú podozrenie z drogovej trestnej činnosti. Škoda spôsobená dopravnou nehodou bola predbežne vyčíslená na 15-tisíc eur.

ČELNÁ ZRÁŽKA DVOCH ŠKODOVIEK. JEDEN Z VODIČOV MÁ PORIADNE „NA ROVÁŠI“!

Len pár dní nového roka a dopravní policajti…

Uverejnil používateľ Polícia SR – Bratislavský kraj Pondelok 4. januára 2021

 

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com