Úžasný nápoj, ktorý uvoľní každý jeden sval vo vašom tele!

Ak po náročnejších pohybových aktivitách cítite nepríjemnú bolesť v svaloch celého tela, pravdepodobne je vaše telo málo hydratované. Jednoduchý drink pozostávajúci len zo štyroch ingrediencií vám pomôže vyriešiť tento problém.

 

Látky ako sodík, vápnik a magnézium pomáhajú pri podráždení a bolestiach svalov. Pohár mlieka s banánom majú tiež pozitívne účinky pri extrémnom cvičení alebo pohybe.

Odstráňte zo svojho jedálnička biely cukor, cestoviny, bielu múku a začnite piť veľa vody.

Na prípravu tohto úžasného nápoja, ktorý má blahodarné účinky pri bolesti svalov potrebujete:

2-3 mrkvy

½ čerstvej uhorky

1 stonka zeleru

1 šálka uvarenej brokolice

 

Príprava:

Je naozaj veľmi jednoduché pripraviť tento nápoj. Jednoducho dajte všetky prísady do mixéra a zmixujte dohladka. Tento chutný drink môžete pokojne konzumovať aj každý deň.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

 

 

zdroj:healthylivinghouse.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com