Úžasné jarné dekorácie, vďaka ktorým ušetríte nemalé peniaze. Postačia vám nato vetvičky, mach a polysterén!

Pred nami sú veľkonočné sviatky. Celé to jarné obdobie nás nabíja energiou a my cítime akúsi potrebu oživiť aj naše bývanie novými a potom opäť novými dekoráciami.

Či už ide o veľkonočné dekorácie, alebo tie jarné, míňame niekedy aj desiatky eur. Pritom máme plné škatule či skrinky rôznych iných dekorácii a stačí im len vdýchnuť nový život. Zvyky v zdobení sú všade iné, my doma zdobíme byt aj starými ozdobenými vajíčkami, ktoré o chvíľu zaplnia pulty každej predajne. Skúste namiesto kúpi zabehnúť k babke a pohľadať tie staré krásne vajíčka, ktoré si pamätáte ako dieťa.

Veľa zaujímavých dekorácii si viete vytvoriť aj pomocou polystyrénu a motúzu. Vezmite starý kvetináč, nechajte deti nech ho pokreslia, do vnútra vložte polystyrén a trošku machu a navrch nejaké žlté kuriatko a pár vajíčok. Výsledok je milý a najmä úplne lacný. Svoje obydlie si viete krásne ozdobiť aj darmi z prírody.

Pozbierajte nejaké pekné vetvy a pár stebiel trávy, môžete k tomu dokúpiť pár ozdôb a majstrovské diela sú na svete. Stačí len zapojiť fantáziu a kreativitu.

ZDROJ: pinterest.es

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com