Uľahčia vám život a ušetria kopu penazí! Predstavujeme vám týchto 5 technických výdobytkov z beauty oblasti!

V dnešnej dobe je vzácna každá minúta a preto musíme veľa vecí stíhať za pochodu. Logicky z toho vyplýva, že strácať čas pi rannom líčení je zbytočné. Uvedomujú si to aj beauty spoločnosti, ktoré sa snažia uľahčiť ženám život rôznymi novými výrobkami.

V prvý jarný deň americkí sociológia dali vyplniť anketu známym novinárom, blogerom, modelkám a celebritám, aby zistili, akí sú ich top beauty pomocníci. Predstavujeme vám 5 najčastejšie spomínaných výrobkov.

Kozmetické prístroje:

1 Bieliace pásiky
Pekný, žiarivý úsmev je základ úspechu. Vybielenie zubov počas jedného sedenia u zubára, je nebezpečný proces pre vaše zdravie. Ale len pasta vám nestačí na odstránenie povlaku. Našťastie v dnešnej dobe existujú bieliace pásiky, s ktorými si hravo poradíte aj doma. Tento proces trvá len 14 dní. Ani s jednou zubnou kefkou nedosiahnete takýto efekt.

Ráno a večer aplikujte spomínané bieliace pásiky. Výhodou je, že povlak, ktorý vám po nich ostane na zuboch, môžete pokojne prehltnúť. Zubári tvrdia, že podobné produkty bezpečne odstraňujú povlak, bielia zuby o niekoľko odtieňov a čo je najdôležitejšie, sú úplne neškodné. Ale aj napriek týmto našim tvrdeniam vám odporúčame sa poradiť s vaším zubárom, či ste na to vhodný adept.

2 Smart hubička
Už pred niekoľkými rokmi bola novinkou na trhu hubka na nanášanie make-upu. Výhodou bolo, že pomáhala v rovnomernom nanesení make-upu na tvár. Nevýhodou, že dokázala absorbovať pomerne veľké množstvo produktu, čiže po ekonomickej stránke to nebolo bohviečo. Preto odborníci vymysleli silikónovú vecičku.

Táto super hubička spotrebuje 2-3x menej make-upu v porovnaní s penovou. Druhou výhodou je, že zabezpečuje rovnomerné nanesenie make-upu na pokožku. Takýto efekt nikdy nedosiahnete prstami. Jedna takáto hubička by vám podľa výrobcov mala vydržať aj 10 rokov.

3 Lifting stick
Ďalšou novinkou na trhu je lifting stick, ktorý vyskúšala už väčšina hollywoodskych hviezd. Táto vecička doslova čaruje. Dokonca si dovolíme povedať, že takmer úplne vyhladzuje vrásky okolo nosa a vačky pod očami.

Masáž kolagénom spolu s vitamínmi dopomáha k okamžitému efektu. Pravda, má aj zápornú stránku a tou je lesknutie pleti po použití. To ale neznamená, že nemá využitie. Je to takmer dokonalá pomôcka pri photoshootingu.

4 Epilátory budúcnosti
Epilátor – výrobok, bez ktorého si máloktorá žena vie predstaviť život. Zarážajúce je, že tento produkt bol výlučne používaný v kozmetických salónoch, ale dnes je už bežne dostupný v hocijakej domácnosti. Existujú 2 druhy: laserové a foto epilátory. Veľkosťou sú také isté ako bežné epilátory.

Popravde foto epilátory vám odporúčame používať najmenej, pretože majú veľa negatív. Naopak, za najviac vyhovujúce považujeme laserové epilátory, ale nezabúdajte sa po ich použití natrieť opaľovacím krémom s vysokým UV faktorom.

Najmenej riskujete pri používaní klasických pinzetových epilátorov. Pomocou nich si rýchlo a takmer bezbolestne môžete prakticky hocikde odstrániť neželané ochlpenie. Hlavné je si pred použitím urobiť píling.

5 Umelé riasy na magnet
Najznámejší výrobok minulého roka. Magnetické riasy buď majú svojich obdivovateľov, alebo neprajníkov. Tieto úžasné mihalnice aplikujete behom 30 sekúnd – bez lepidla a poškodenia. Garantujeme vám očarujúci pohľad! Nemusíte si predlžovať riasy v salónoch, pretože magnetickým riasam nehrozí žiadne poškodenie.

Veľa ľudí je toho názoru, že práve tieto mihalnice môžu byť škodlivé pre vaše zdravie, ale tieto tvrdenia zatiaľ nie sú ničím podložené. Preto nemôžeme hovoriť o škodlivosti, ale nebudeme ani s určitosťou tvrdiť, že sú neškodné.

Súčasné technológie dokážu robiť zázraky. Máme pocit, že čoskoro bude mať každá žena robota-pomocníka, ktorý ju nalíči a oblečie hneď ako vstane. Zatiaľ je to však ďaleká budúcnosť. Vyberajte si preto len to najlepšie. V žiadnom prípade sa nedajte zlákať prvou reklamou, ktorú uvidíte, ale v prvom rade myslite na svoje zdravie a spôsob, akým sa to odrazí na vašom vzhľade.

Máte aj vy obľúbený beauty výrobok?  Prezraďte nám ho v komentári a nezabudnite sa podeliť o tento článok so svojimi známymi!

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com