Učiteľ držal svoje svadobné plány v tajnosti zo strachu, že by jeho študenti neprijali jeho snúbenicu. Potom ho čakalo životné prekvapenie!

Christopher Landis je podľa informácií denníka Huff Post učiteľom na strednej škole v Hinghame v americkom štáte Massachusetts. Vedie aj školský spevácky zbor. Je jedným z najobľúbenejších učiteľov na celej škole.

Deti zo zboru si všimli, že za Christopherom pravidelne chodí iný muž. Keď sa žiaci spýtali učiteľa, kto je ten muž, učiteľ im odpovedal, že je to jeho priateľ Joe.

V skutočnosti bol Joe Christopherovým partnerom a snúbencom. Učiteľ sa však neodvážil prezradiť pravdu zo strachu pred reakciou žiakov a ich rodičov. Obával sa, že v ich očiach už nebude tým istým učiteľom ako predtým.

Napokon prišiel deň skúšky pred svadbou a vtedy si Christopher všimol, že hostia zrazu vytiahli telefóny a začali nahrávať. Netušil však, čo sa stane.

Až keď do sály vstúpili jeho študenti zboru, uvedomil si, aké prekvapenie ho čaká.

Na záberoch je vidieť, ako Christopher nedokáže zadržať slzy dojatia, keď viac ako 50-členný zbor spieva veľký hit skupiny The Beatles „All you need is love“.

Ukázalo sa, že prekvapenie bolo naplánované už na jeseň. Vtedy Margit Foleyová, jedna z organizátoriek prekvapenia, začala kontaktovať rodičov žiakov s otázkou, či by boli ochotní dať svoje deti zaspievať učiteľovi. Dúfala, že sa zíde 15 ľudí, ale ukázalo sa, že dobrovoľníkov bolo až 50!

Ako povedala Margit Foleyová v jednom rozhovore: „Je to najlepší učiteľ, má toľko energie a každú funkciu v škole vykonáva s veľkou radosťou.“ Video zverejnila škola na svojom oficiálnom profile na Facebooku.

Pri sledovaní takéhoto úžasného prekvapenia je ťažké zostať ľahostajný. Láska je predsa najväčšia sila vo vesmíre. Pozrite si túto krásnu správu sami.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com