Týždeň pred svadbou jej oznámil nečakanú správu. Následne sa zachoval nepochopiteľne, čo sa mu takmer vypomstilo…

Svadba je udalosť, na ktorú sa všetci tešia a ktorú si užije takmer každý. Nehovoriac o neveste a ženíchovi, pre ktorých je tento deň jeden z najvýnimočnejších. Týždeň pred svadbou môže byť občas veľmi chaotický a stresujúci. Svoje o tom vie aj tento pár z Austrálie, ktorý bol súčasťou reality show, ktorá sa zameriavala na zasnúbené páry, chystajúce svadbu.

Simon a Izzy mali už od začiatku veľmi nestáli a nezvyčajný vzťah. Po tom, čo Simon už pár krát podviedol vtedy ešte svoju priateľku sa dohodli, že budú mať takzvaný otvorený vzťah. Malo to však jednu podmienku. Nikdy nekontaktovať svoje bývalé vzťahy. Ženích to však veľmi nedodržal a rovno si so svojou bývalou vymenil niekoľko pikantných fotografií.

Ako iste vieme, v reality show sa nikdy nič neutají a hneď potom, ako sa to Izzy dozvedela, začala obrovská hádka. Simon to už nevydržal a prezradil, že k jeho bývalej priateľke Megan stále niečo cíti a žiadnu svadbu nechce. Aj keď mu Izzy hneď na to vyznala lásku so slovami, že ho naozaj milovala, Simon len chladne odišiel.

Mama Izzy však tento koniec brala veľmi pozitívne. Dokonca sa priznala, že sa jej uľavilo. Bývala nevesta sa rozhodla, že Simona už nebude kontaktovať a v žiadnom prípade sa k nemu nevráti. Svoj sľub však nachvíľu porušila, pretože jej bývalý partner po odvysielaní epizódy zverejnil na sociálnej sieti príspevok, v ktorom spomenul, že má depresie, ktoré hraničia so samovraždou.

Izzy to nenechalo chladnou a hneď sa mu ozvala. Ako však sama povedala: „Všetci sme len ľudia a robíme chyby. Simon je už v poriadku.“ Podľa toho to vyzerá tak, že Izzy aspoň čiastočne svojmu bývalému nádejnému manželovi odpustila.

ZDROJ thesun.co.uk

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com