Týchto desať dievčat predvádzajúcich synchronizované plávanie vás okamžite prenesie do iného sveta!

Keď sa povie synchronizované plávanie, každý si zvyčajne predstaví dievčatá, ktoré sa špliechajú vo vode a snažia sa robiť všetko rovnako. Pravdou však je, že je to oveľa zložitejšie.

Bez ohľadu na to, či máte alebo nemáte skúsenosti s týmto športom, všetci určite uznáte, že za výkonmi týchto dievčat sú hodiny a hodiny tvrdej práce a obetavosti. Na majstrovstvách sveta 2009, ktoré sa konali v Ríme, sa zúčastnili mnohí z najlepších v synchronizovanom plávaní. Všetky tímy predviedli to najlepšie, ale to, čo predviedli Španielky, bolo niečo výnimočné.

Dokonalosť, s akou zladili choreografiu s hudbou Led Zeppelin na pieseň Stairway to Heaven, bola nevídaná. Plavci začali krásnymi a ladnými pohybmi, ktoré ladili s pomalým gitarovým sólom v úvode. Potom, keď sa rytmus hudby zvýšil, dievčatá dokonale ladili s tónmi piesne a ich tanec bol dychberúci, a to ako vo vlastnom dokonale zorchestrovanom prevedení, tak aj v mimoriadne pôsobivom výkone. Niet divu, že si domov odniesli zlato!

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite stlačiť tlačidlo “ To sa mi páči“ a zdieľať ho s priateľmi a rodinou na Facebooku!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com