Tvar vašich nôh dokáže odhaliť, čo skrývate. Neveríte? Presvedčte sa sami…

Prepojenosť fyzických a psychologických čŕt jednotlivcov, je už dlhšiu dobu skúmaná radou odborníkov. Tvarom pier, chôdzou, dĺžkou prstov či rôznymi inými znakmi sa podľa nich dá odhadnúť, akú má daná osoba povahu. U žien existuje, podľa najnovšej teórie, takzvané delenie podľa tvaru nôh a to do týchto štyroch skupín:

TYP 1
Prvá kategória žien má nohy prirodzené prisunuté pri sebe tak, že im v oblasti členkov vzniká medzera. Tieto ženy sú vraj jemné s dôrazom na ženskosť, no zároveň veľmi plaché. Takmer nikdy nie sú iniciatívne a prvé kroky nechávajú na mužov. U takýchto žien sa muž cíti ako ochranca, to však neskôr môže prerásť do nudy, keďže takáto žena nie je iniciatívna ani v neskorších fázach vzťahu.

TYP 2
Aktívnym životným štýlom sa vyznačujú ženy, ktoré majú spojenie nôh len v oblasti členkov. Energické, zdravo drzé no vo vzťah sebeckejšie. U týchto žien sa prejavujú elementy hry, teda čím viac ich dokážete prekvapiť, tým viac ich bavíte. Ťažko z nich tiež spravíte klasické žienky domáce, keďže sú dominantnejšie ako prvý typ a nenechajú sa len tak ľahko skrotiť.

TYP 3
Ženy, ktoré majú stehná pri sebe, no ich holene sa nedotýkajú. Ide o dámy, s ktorými sa zaručene nudiť nebudete, keďže vedia prekvapiť a byť hravé, no zároveň jemné a romantické. Často však muži dajú pred prekvapeniami prednosť overenej istote. Muži by sa však mali mať na pozore! Ak budú na prekvapenia pripravení, nikdy s takouto partnerkou nudu nezažijú.

TYP 4
Najbežnejším tvarom je, keď sa ženám dotýka horná časť stehien, kolená a členky. Takáto žena sa považuje za seberovnú mužovi a chce mu byť v každom ohľade oporou. Muži tento typ žien ocenia, keďže pri nich stoja a zároveň mu pomáhajú prekonať spoločné starosti ako sa aj deliť so vzájomnou radosťou.

ZDROJ: popularne.net

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com