Tvar vášho palca o Vás hovorí viac, než ste si doteraz mysleli! Aký ho máte?

Pri prvom stretnutí s cudzou osobou sa obvykle pozeráme na tvár, oblečenie, celkový zjav. Málokoho napadne sledovať prsty. Koniec koncov, ako ste na tom Vy? Bolo by nanajvýš podivné, keby sme cudziemu človeku pri spoločnom rokovaní alebo obede skúmali prsty. Je to ale škoda, pretože tvar palce dokáže prezradiť viac, než si myslíme.

Venovať viac pozornosti rukám nášho partnera, kolegu, šéfa alebo človeka, s ktorým sme sa dostali do sporu, nám môže výrazne pomôcť odhadnúť, čo od takejto osobnosti očakávať. Práve palec na ruke dokáže vypovedať o človeku a jeho sile vôle, základných charakterových vlastnostiach, ale aj niektorých všeobecných osobnostných kvalitách. Pozrite sa na svoje palec. Čo o vás vypovedá ten Váš?

Variant A
Spodná článok prsta je dlhšia ako vrchná. Tento pomer v dĺžke článkov ukazuje, že majiteľ takého palca je spoľahlivý a dôveryhodný človek. Majitelia takýchto palcov sú pozorní ľudia a majú schopnosť pozerať sa na veci objektívne. Väčšinou ide o racionálnejšie zmýšľajúcich ľudí, ktorí nerobia neuvážené kroky. Nestavajú si vzdušné zámky a môžete od nich čakať loajálnosť. Neznášajú tlak vyvíjaný zvonku a veľký význam prikladajú psychickej a duševnej pohode.

Variant B
Oba články palca sú približne rovnakej dĺžky. Ľudia s takýmto palcom sú typickí tým, že majú všetko vopred naplánované a premyslené. Napriek možnému lipnutie sú väčšinou pohodlní a uvoľnenie. Emócie a pocity držia pod zámkom a nemôžu si dovoliť žiť i len jeden deň na polovicu. Vždy idú na plný plyn a majú flexibilné myseľ. Sú zvedaví a ich mnohostranný charakter im zaručuje dokonalú komunikáciu so všetkými druhmi pováh. Väčšinou sú vynikajúce diplomati.

Variant C
Vrchný článok palca je dlhší ako spodné. Títo ľudia sú nenapraviteľní romantici a často aj snílkovia. Milujú všetko emocionálne, niekedy aj duchovné. Radi sa prechádzajú v prírode, hľadajú vo všetkom hlbší zmysel a túži po krásnych a ideálnych veciach. Rovnako ako sú založenia emocionálne, sú aj mimoriadne nepredvídateľní v pracovných záležitostiach. Radi striedajú zamestnania a neraz sa pri nich človek ocitá na vážkach, pretože sú schopní zmeniť svoj názor z minúty na minútu. Aj keď ľudia s takým palcom nevynikajú svojou zodpovednosťou v pracovnom živote, sú najlepšími priateľmi, poslucháči, ale aj poradcovia, aké ste mohli stretnúť.

zdroj: prosvet.cz / pixabay.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com