Tvar nechtov prezrádza o Vašej osobnosti mnoho informácií. Ak máte jeden z týchto typov, mali by ste sa mať na pozore!

Každý z nás má iný typ ruky, iný typ prstov či iný typ nechtov. Tieto rozdiely vnímajú najmä ženy, ktoré majú ťažkosti pri manikúre. Napríklad sú lôžka ich nechtov príliš široká, alebo príliš krátka. Možno sú ich nechty príliš úzke a mäkké. Každá máme to „svoje“, ale vedeli ste, že tvar našich nechtov o nás môže prezradiť naozaj zaujímavé veci?

Preslávený nigérijský učenec vo svojom výskume dokonca tvrdia, že z nechtov môžeme získať totožné informácie ako z odtlačku prsta. Nájdite aj Vy svoj tvar a zistite o sebe niečo nové.

Dlhé široké obdĺžnikové nechty
Ak je toto Váš typ nechtu, ste veľmi vyrovnaný, pragmatický a pokojný človek. Dokážete ovládať svoje emócie a ostatní vedia, že sa na vás môžu vždy spoľahnúť. Držíte svoje slovo a ste rodený vodca.

Krátke hranaté nechty
Ste veľmi vtipný, vynaliezavý a šikovný človek. Tiež ste veľmi temperamentný, ale výbušný, čo niekedy vedie k prehnaným reakciám. Veľmi rýchlo začnete žiarliť a ste majetnícky.

Dlhý úzky necht
Ste sebecký a úzkostlivý človek. Máte radi luxus a svoje pohodlie. Ste veľmi ambiciózny a vždy si idete tvrdohlavo za svojím.

Krátke guľaté nechty
Ste síce veľmi netrpezlivý, ale napriek tomu šikovný človek. Ste veľmi náročný na seba aj ostatných. Ste perfekcionista a veci musia byť dosť často podľa vás.

Mandľový tvar nechtu
Ste jemná, krehká a romantická duša. Máte idealistický pohľad na svet, ste veľmi radi, keď môžete pomôcť iným a cítite sa užitočným. Ste citlivý a zraniteľný.

Necht v tvare trojuholníka
Ste dosť náladový a Vaše pocity sú nestále. Často meníte názor. Ste náchylný k neurózam. V živote chcete dosiahnuť uznanie a slávy. Ťažko znášate pocit, že ste v niečom zlyhali.

Tak čo, našli ste sa v tom?

zdroj: provet.cz / adme.ru / ukr.media

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com