Túžite vedieť, čo prinesie rok 2022? Nazrite s nami na to, čo nám prezradila známa veštica…

Stretnete pravú lásku alebo zažiarite v novej práci? Tiež ste sa už nevedeli dočkať, s čím príde nový rok? Ukážeme vám, čo neminie jednotlivé znamenia zverokruhu.

Baran:
Aj chyby patria k životu. Nerozhodujete sa vždy s dobrým výsledkom a celkovou spokojnosťou. Tento rok bude náročný najmä v tom, že sa neraz popálite. Nastal však čas, aby ste dostali pár rán od osudu a popremýšľali o sebe. Ďalšia šanca zmeniť veci už prísť nemusí.

Býk:
Prichádza čas zmien. Čas na splnenie snov a dosiahnutie svojich cieľov. Tento rok pre vás majú hviezdy plnú náruč momentov, kedy môžete začať.  Je to váš rok. Prekonajte strach a s rozvahou a pokojom nájdite rovnováhu medzi hlavou a srdcom.

Blíženci:
Zdravé sebavedomie je skvelá vec, ale netreba to preháňať. Práve ono vám môže narobiť problémy. Napriek tomu, že ľudia obdivujú vašu empatiou a ambície, pozor, aby ste nepodľahli ošiaľu. Ak udržíte na uzde svoje prehnané sebavedomie, dosiahnete, že vás ľudia budú mať radi. A naplnia sa aj vaše ciele.

Rak:
Určte si priority, čo je dôležité a čo je možné odložiť. Osud má pre vás prekvapenie, ktoré môže zmeniť celý váš život. Tak len do toho! Na konci si budete môcť povedať, že ste to zvládli!

Lev:
Možno to bude vyzerať, že život nejde celkom podľa vašich predstáv. Je však čas uvedomiť si, že nerobíte všetko najlepšie,  hoci toho veľa viete. Práve to môže u vás vyvolávať podráždenosť. Otvorte v svojich dňoch dvere skromnosti a pokore. Občas treba byť vďační aj za každodenné maličkosti.

Panna:
Ťaháte si so sebou tiene minulosti. Držia vás za ruku a nechcete sa ich vzdať. Vždy to bolo o tom, čo už bolo a nie čo bude. Vesmíru dochádza trpezlivosť a pripomenie vám to v druhej časti roka. Zistíte, že ste na posmech. Čo bolo, to už nikto nezmení. Je čas myslieť na veci, ktoré vás čakajú. Alebo aspoň žiť tým, čo je tu a teraz.

Váhy:
Tento rok nebudete mať na ružiach ustlané, ale nebude to ani žiadna tragédia. Veci pôjdu celkom hladko a na konci roka si budete môcť povedať, že to stálo za to. Čakajú vás veľké zmeny v práci aj v láske.

Škorpión:
Nové priateľstvá, nové možnosti, skvelé príležitosti. Prioritou by ste pre seba mali byť vo svojom živote  práve vy. Nech robíte pre okolie čokoľvek, aj tak bude mať stále pocit, že ste sebec. Nedá sa vyhovieť všetkým. Čaká vás najlepší rok za posledné desaťročie, tak ho využite naplno.

Strelec:
Ani tento rok si neoddýchnete. Čaká vás množstvo nových vecí. Stať sa môže čokoľvek, ale nesmiete zabúdať, že na každých pretekoch je dôležitý štart. Aj tento rok preto začnite s odhodlaním, nezabúdajte na tých, ktorí sa  chcú podieľať na vašom každodennom dobrodružstve. Práve tak zvládnete aj ťažké chvíle.

Kozorožec:
Nastal čas na pár lekcií. Hviezdy sa rozhodli vyviesť vás z omylu, že všetko, čo máte, je len a len vaša zásluha. Napriek množstvu námahy a síl, ktoré investujete do práce, nebudete mať pocit, že je za vami niečo vidieť. Okolie vám dá rázne pocítiť, že nie ste stredobodom vesmíru. Keď sa s tým nakoniec zmierite, budete za toto poznanie vďační.

Vodnár:
Na zmätok ste si už zvykli, chaos vás tiež neprekvapí. Tento rok nebude iný. Žiadne veľké zmeny ani dobrodružstvá. Aj vďaka tomu môžete svoju pozornosť upriamiť na malé radosti a chytiť sa toho, čo príde. Sú pre vás pripravené zmeny, ktoré určite uvítate.

Ryby:
Dosť bolo rojčenia. V tomto svete za vás neurobí nikto nič. Je to iba na vás. Je čas na nové myšlienky. Otvorte dvere aj novým emóciám. Netreba čakať, že vás niekam posunú iní, ak to nespravíte sám, ostanete na mieste, kde to nie je najpohodlnejšie.

zdroj: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com