Tu je dôvod, prečo muži dávajú prednosť štíhlejším ženám. A nie, nie je to len o vzhľade!

Ženy potrebujú byť obdivované muži. Samozrejme, radšej tvrdia, že sa chcú pekne obliekať, aby sa páčili samy sebe. V skutočnosti im ide o to, aby zaujali muža a odlíšili sa od svojej konkurencie. Každý muž má odlišný vkus, ale všeobecne platí, že silnejšie pohlavie inklinuje viac k štíhlejším ženám. Rozhodli sme sa rozlúsknuť, prečo je to tak.

Aké ženy milujú muži
Nadváha môže byť skutočnou prekážkou v úspešnom a šťastnom osobnom živote. Kilá navyše pridávajú na veku, sťažujú pohyb, podkopávajú sebavedomie a komplikujú pôrod.

Plnšie ženy veria, že muži ich nepovažujú za atraktívne, ale argumenty mužov spočívajú úplne v niečom inom. 10 mužov bolo požiadané odpovedať na otázku, prečo je nepriťahujú zaoblenejšie ženy.

Odpovede mužov:
Krása je subjektívne vec. Existujú pyšné, plnšie, chudší, ale aj tučné ženy. Niektoré ženy nechcú mať po svojom boku malé či chudobné muža … preto aj my si chceme vybrať to najlepšie.

Viem, aké je to byť hrubým a ako to ovplyvňuje emocionálny stav človeka. Obávam sa len toho, že pokiaľ bude mať moja milovaná nadváhu, môže mať tiež psychické problémy.
Ak je žena tučnejšia, znamená to, že sa o seba nechce starať. Nezáleží jej na svojom zdraví a konieckoncov zlenivie. Je ťažké spoznať, aká žena v skutočnosti je, keď má na sebe vrstvy tuku.
Ženy s nadváhou nepremýšľajú o možných zdravotných problémoch, ktoré ich môžu v budúcnosti postihnúť.

Nechcem byť so ženou, ktorá sa opustila. Takto môže dopadnúť aj náš vzťah. Ja, som živiteľ rodiny, ktorý vytvára pohodlné podmienky pre život a ona by ma mala tešiť svojim vzhľadom. Ja vediem zdravý životný štýl a žena s nadváhou s ním jednoducho nejde dokopy.
Vyšportovaný muž vyzerá smiešne po boku hrubé ženy. Pokiaľ má problém stráviť 1 hodinu denne v posilňovni, ako sa bude vedieť vysporiadať so všetkými domácimi prácami? Všetci moji kamaráti by mali obdivovať ženu, ktorá stojí po mojom boku. Ako môžete vidieť, nadváha vyvoláva u mužov určitý druh poplachu. Podľa ich názoru je taká žena lenivá, čo môže znamenať, že podobne bude vyzerať aj ich spoločná domácnosť.

Čo sa týka zdravia, asi o seba veľmi nedbajú a neuvedomujú si následky, ktoré sú spojené s potenciálnym tehotenstvom.

Zhodnú sa však na jednom názoru: štíhla postava, ktorá je symbolom zdravia a krásy. Muži hľadajú manželky a matky svojich budúcich detí.

zdroj: ezy.cz/pexels.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com