Trpel neuveriteľnými bolesťami chrbta. To, čo urobil lekár, mu v okamihu zmenilo život!

Muntathar Altai mal len 17 rokov, keď utrpel ťažký úraz pri vyťahovaní koreňa stromu zo zeme. Rozvinula sa uňho vyčerpávajúca bolesť chrbta, až nebol schopný stáť rovno a stratil cit v pravej nohe.

Altaiovi bola diagnostikovaná kyfóza, čo je také extrémne zakrivenie chrbtice, ktoré spôsobuje viditeľné zaoblenie trupu. Tá postihuje hrudnú a krížovú časť chrbtice a prejavuje sa zakrivením smerom von, čo má za následok hanlivé označenie „hrbáč“ pre tých, ktorí trpia touto dysfunkciou. Najdôležitejšie bolo, že Altaii si nechcel tento termín vniesť do svojho mladého života, preto vyhľadal Gonsteadovu chiropraktiku v Austrálii.

Sledujte, ako sa Altaiov život pod vplyvom chiropraktickej starostlivosti úplne zmení a on sa nakoniec dokáže opäť pekne a rovno postaviť.

Čo si myslíte o tomto klipe? Budeme radi, ak sa nám ozvete, preto nám dajte vedieť v komentároch nižšie. Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite stlačiť tlačidlo “ To sa mi páči“ a zdieľať ho s priateľmi a rodinou na Facebooku! 🙂

 

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com