Trojročný chlapček nepozorovane odišiel z bytu a motal sa nahý po Vrábľoch pri hlavnej frekventovanej ceste! Matka nafúkala skoro 3 promile!

Policajti z Vrábel boli na základe oznámenia občana vyslaní k prípadu nájdeného dieťaťa. Trojročný chlapček si otvoril dvere bytu na štvrtom poschodí, nepozorovane odišiel a motal sa nahý pri hlavnej frekventovanej ceste.

Policajti mu na obvodnom oddelení okamžite zabezpečili oblečenie aj papučky a požiadali o vyhlásenie oznamu o náleze dieťaťa v miestnom rozhlase. Následne sa hliadka presúvala po meste a blízkom okolí, kde bolo dieťa nájdené a pátrali po jeho rodinných príslušníkoch. Asi o pol hodinu sa im podarilo nájsť matku dieťaťa. Údajne zaspala a dieťa sa samo dostalo z bytu von.

Policajtom sa však nezdala jej komunikácia, nevedela reagovať na ich otázky a bola dezorientovaná. Podrobili ju preto dychovej skúške. Jej výsledok bol 1,27 mg/l alkoholu, čo je v prepočte 2,65 promile.
Dieťa si nakoniec prevzala stará mama, ale to už s asistenciou pracovníkov úradu práce sociálnych vecí a rodiny, ktorí budú vec ďalej riešiť.

zdroj: Polícia SR – Nitriansky kraj

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com