Tri najsilnejšie znamenia zverokruhu: Zachovávajú si chladnú hlavu a nič ich nerozhádže! Patríte medzi ne aj vy?

Každý z nás má určitú životnú silu, s ktorou dokáže odolávať veciam, ktoré sa dejú okolo nás. Ale sú ľudia, ktorých jednoducho nemožno zlomiť. Astrológia hovorí, že vnútornú silu určuje aj dátum narodenia. Ktoré znamenia zverokruhu sú teda najsilnejšie a možno si zachovajú chladnú hlavu za každých okolností?

LEV:

Pokiaľ ide o schopnosť zachovať si chladnú hlavu a vyriešiť akúkoľvek situáciu, ľudia narodení v znamení Leva sú v tomto smere skutočnými kráľmi. Okrem vodcovských schopností majú levy prirodzený šarm, ktorý im umožňuje všetko riešiť pokojne a s prehľadom.

Odhodlaný Lev nikdy nepochybuje o sebe a svojich schopnostiach. Ak si stanoví cieľ, ide za ním a snaží sa ho dosiahnuť. Hoci toto znamenie zverokruhu len tak niečo nerozhádže, Lev by mal zmierniť svoju egocentrickosť a naučiť sa brať ohľad aj na ostatných.

Škorpión: Majster asertivity

Ľudia narodení v znamení Škorpióna sú majstrami asertivity, ktorí dokážu dobre kráčať životom. Sú nezávislí a nezvyknú sa na nič sťažovať. Dokonca aj ťažké úlohy a skúšky dokážu zvládnuť sami bez toho, aby požiadali iných o pomoc.

Ak sa Škorpión v živote stretne s určitým problémom, určite ho to nevyvedie z miery. Prekoná ju a pláva životom ďalej, akoby sa nič nestalo. Keď sa toto energetické znamenie na niečo v živote zameria, nič ho nezastaví. Aj keď čelia ťažkej úlohe alebo skúške, zatnú zuby a s chladnou hlavou sa dostanú tam, kam chcú.

Býk: Je známy svojím stoickým pokojom

Býk je jedným z najsilnejších znamení zverokruhu. Ľudia narodení v znamení Býka sú nielen tvrdohlaví, ale aj cieľavedomí, tolerantní, spoľahliví, trpezliví a vytrvalí. Stoický pokoj je typický aj pre Býka. Ak sa pred ním objaví nejaký problém, rozhodne sa z neho nezhroutí a rieši ho s chladnou hlavou.

Pokojný Býk dokáže dobre zvládať veci, ktoré sa okolo neho dejú. Ak však jeho pomyselný pohár trpezlivosti pretečie, vybuchne. Býk je tiež tvrdohlavý. Nie pre neho zvyčajne znamená nie a čo si zaumieni, to aj dosiahne.

Zdroj: Timesofindia.indiatimes.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com