Trápia vás kruhy pod očami? Stačí pár minút denne a konečne sa tohto nepekného problému dokážete zbaviť!

S kruhmi pod očami sa asi žiadna žena nikdy nebude cítiť krásne. Bohužiaľ,  je to súčasť života mnohých z nás. Či je to spôsobené genetikou alebo nesprávnym životným štýlom, je to stále problém, ktorý má riešenie.

Masáž tváre: Skúste venovať pár minúť každého dňa masáži tváre. Najlepšie je ranná masáž tváre, ktorá vám ju prekrví, a tým pomôže k odstráneniu nepríjemného opuchu. Navyše redukuje vrásky.

Umiestnite prostredník pod oko a pomalým pohybom ťahajte prst smerom k spánku a následne od spánku k oku. Opakujte to aspoň desaťkrát. Ďalší spôsobom masáže spočíva v klepaní vašich prstov od mostíka nosa až ku spánku. Tak isto to zopakujte desaťkrát.

Posledná metóda je postupné stláčanie oblasti od mostíka až po vnútornú časť oka vankúšikmi na prstoch. Taktiež to opakujte desaťkrát.

Rýchla tvárová gymnastika: Tvárová gymnastika sa stáva čím ďalej tým viac populárnejšou. Rozprúdi vám krvný obeh a pomôže vám zbaviť sa opuchu tváre. Skúste nasledujúce cviky každý deň a výsledok sa určite dostaví.

Silno prižmúrte oči na päť sekúnd a následne ich uvoľníte. Opakujte to desaťkrát. Umiestnite ukazováky do rohov vašich očí a mierne natiahnite kožu. Pri tom pomaly otvárajte a zatvárajte oči. Opakujte desaťkrát.

Otvorte vaše ústa do písmena „O“, a pritom sa pozerajte na vaše obočie. Následne sa pozrite dole a zasa hore. Tento cvik pomáha hlavne na prekrvenie tváre. Opakujte to desaťkrát.

Skúste bylinky: Bylinky stále boli, sú a budú veľkým zázrakom od našej prírody. Aj v tomto prípade vám môžu pomôcť jednotlivé odvary. Skúste si urobiť odvar z pastierskej kapsičky, ktorý pomáha proti opuchom. Výhodou je, že si ju nemusíte ísť hľadať, ale postačí vám náhrada z lekárne.

Vitamín K, C a A: Vaše kruhy pod očami môžu byť taktiež následkom nedostatku práve týchto vitamínov.

Vitamín K sa používa na prevenciu pigmentových škvŕn. Taktiež vám pomôže liečiť modriny a zmierňuje opuchy. Je vhodný na nie až tak nápadné kapiláry.

Vitamín C 
je už známy bojovník pred ultrafialovým žiarením. Práve preto je dobrým spoločníkom pri boji proti kruhom pod očami.

Vitamín A urýchľuje tvorbu kolagénu a má antioxidačné účinky, ktoré z neho robia správnym riešením pri kruhoch pod očami.

ZDROJ adme.ru

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com