Trápi Vás ovisnutá koža? Už nemusí! Mame pre vás jednoduchý trik, ktorý pomôže!

Elasticita našej pokožky časom slabne a to najmä kvôli starnutiu. Neexistuje žiadna staršia osoba s dokonalou hladkou pokožkou, pretože proces sa začína už v 40-tke. Zavážia však aj ďalšie faktory ako genetika, pôrod, náhla strata hmotnosti, oslabnutie svalov, stres alebo iné choroby.

Ovisnutej koži sa teda nevyhnete, no čo ak sa dá tento proces odložiť? Existujú rôzne metódy, ako napríklad masáže, injekcie a podobne. My však poznáme oveľa lacnejší spôsob. Stačí zmiešať tri prísady, ktoré vašu pokožku urobia pružnejšou a zdravšou.

Ako si zachovať pokožku pružnejšiu:
Budete potrebovať 2,5 polievkovej lyžice kávovej usadeniny, 1,5 polievkovej lyžice kafrového oleja a tekutú masku na tvár. Masku vložte do misky a zalejte ju vodou v takom pomere, aby vám vznikla hustá kaša, do ktorej potom pridajte zvyšné prísady.

Kašu naneste na vašu kožu, potom ju zakryte fóliou a oblečte si niečo tesné, aby ste tak dosiahli „termálny efekt“. Počkajte 25-30 minút, potom sa umyte a naneste výživný krém. Pre požadovaný výsledok postup opakujte 3 týždne 10-krát. Aj keď možno účinok uvidíte už po prvom použití, koža sa stane skutočne pružnejšou a pevnejšou až po spomínaných troch týždňoch.

Kofeín je tiež dobrý pre kožu, dodá jej elasticitu a urýchli metabolické procesy. Čo sa týka používania oleja, ak máte citlivejšiu pokožku, používajte ho minimálne.

Ako sa správne stravovať:
Vaši hlavní priatelia v boji proti ovisnutej koži budú antioxidanty. Čiže musíte jesť veľa čerstvej zeleniny, ovocia, strukovín a bobúľ. Mastné kyseliny v orechoch, čerstvých rybách a semenách sú tiež veľmi dobré pre pokožku. Zabudnite však na sladkosti a sladené nápoje. Stačí piť viac čistej vody, koža bude mať dostatok vlhkosti a bude zdravšia.

Túto domácky pripravenú masku môžete používať na krk, dekolt, brucho či nohy. To je celkom jednoduché riešenie vášho problému, no nie? Nezabudnite článok zdieľať so svojimi priateľmi.

ZDROJ: sovkusom.ru

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com